Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi pénzt keresel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt keresel és hogyan viszonyul ehhez a párod? Elfogadja, örül neki, zavarja stb. F/L is írjátok légyszi

Figyelt kérdés

máj. 2. 12:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Berepülőpilóta vagyok a karib térségben.

Startup repüléssel és szállítmányozással foglalkozó kis cégeknél.

Ismerem az összes kis Karib-tengeri szigetet.

Berepültem már Közép és Dél-Amerikát.Ismerem az Amazonas őserdő minden rejtett repterét.Általában kis gépeket vezetek fura mert 4-5 repülés után selejtezik a gépeket nyilván jól megy a cégeknek.

Meló változatos sokszor menet közben módosul az útvonal vagy néha rám szólnak óvatosan föld közelben repüljek mert felettem vadászok köröznek.

Fizu jó jutalék plusz egy fix fizu van azt inkább nem írom le mert sokan még ma délután nekiindulnának melót keresni itt.

Nőkkel jól elvagyok havonta van mindig másik szeretik a pilotákat errefelé.

Van egy tengerparti házam moló hozzá ott egy gyors jact ha pucolni kell meg egy repülő a moló végében.

Szóval jól elvagyok.

máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
1# nem kötelező a kifogástalan helyesírás? 😂
máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%

Kettőnk pénze összesen 400-E alatt van, részmunkaidősként ő keres kevesebbet, az enyém "egyedül" elfogadható. Igazából elvagyunk és ráadásul munkanélküliként költözött hozzám, úgyhogy még ez a munkája is megváltás volt.


35/F

máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%
Mi együtt dolgozunk már, előtte én kerestem többet nőként. Senkit sem zavart. Annyit dolgozunk hogy jól elvagyunk, nem hajtunk nagyobb házra-új autóra meg wellnesshétvégékre mert nem vágyunk rá. Kiutaztuk magunkat bőven, pont jó így!
máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%

Összesen nettó 450.

Nagyon nincs mit ehhez hozzászólni, ennyit keresek és kész, elfogadja. Lehetne kevesebb is, több is.


33/N

máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%

510 ezer a bevételem, de ebben benne van a családi pótlék 2 gyerekre, a GYED még novemberig, és a 4 órás részmunkaidős fizum. Amikor a kisebb bölcsibe megy (talán szeptemberben), akkor megyek vissza majd 8 órában dolgozni, akkor lesz egy kis kiugrás amíg a GYED-et is kapom a fizu mellé, de hát az csak 2 éves korig jár, nem tart örökké, szóval utána a teljes állású fizetéssel keresek majd kb ugyanennyit, mint most.


A férjem elfogadja. Jobban örülne ő is, én is, ha többet keresnék, de egyelőre amíg kicsik a gyerekek, fontosabb a munka rugalmassága, a távmunka lehetősége, hogy bármikor tudjak a kicsikkel foglalkozni amikor kell, mint egy másfélszeres vagy kétszeres fizetés (ami hát, nem tudom mennyire lenne reális amúgy is, multinál pénzügyesként adminisztrálgatok, azért nem ez a világ legjobban megfizetett területe).

máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

1-es!

Porcukor nem szóródik szét néha az őserdőben?

máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
700 körül és örül neki hogy nem rajta élősködöm, nő vagyok
máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

400 ezer nettó + 180 ezer ösztöndíj. Páromat nem igazán érdekli, hogy mennyit keresek. 8 év alatt szerintem már bebizonyítottam, hogy nem vagyok élősködő, sem az a típus, aki ki akarja forgatni a másikat. Páromnak az a fontos, hogy szeressem a munkám és kiegyensúlyozott legyek, nem az, hogy mennyit keresek.

Pár hónap múlva eljövök a munkahelyemről és csak az ösztöndíj lesz a bevételem 1 évig, viszont van megtakarításom, amiből megélek. Ez idő alatt sem szeretnék rászorulni másra.

34/N

máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%
600-650 között alakul. Pár az valami különleges pokémon? F
máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!