Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Undorítónak tartom amikor, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítónak tartom amikor, az esti sötétségben, elhúzott függönyöknél az emeleti lakásokban meztelenül nők, férfiak,ácsorognak vagy éppen szerelmi jeleneteket rendeznek, a szembelévő szomszédok ezeket mindet látják. Jól van ez így?

Figyelt kérdés
2023. szept. 9. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
92%
Húzd be a saját függönyöd és tedd el a távcsövet.
2023. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Nem használok távcsövet. De miért én húzzam el a függönyömet? Vagy szándékosan mutogatják magukat, akik ezt teszik? Bolond egy világot élünk.
2023. szept. 9. 18:55
 3/63 anonim ***** válasza:
85%
Te szándékosan nézed őket?
2023. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
80%
Akinek nem tetszik, ne nézze. Értelemszerűen igyekszik az ember nem lámpafény mellett sztriptízelni, de úgy gondolom, a lentiek meg nem kötelesek nézelődni. Gomdolom el tudja fordítani a fejét mindenki.
2023. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Néha ki ki tekintek és akkor látom az ablakokban a fenti mutogatásokat. Mindennek megvannak a maga ideje és helye. Miért nem tartják be akik mutogatják magukat?
2023. szept. 9. 19:01
 6/63 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem is gondolnak arra, hogy valaki láthatja őket.
2023. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
75%

A helye otthon van és ők otthon vannak. Az ideje a nap végén van általában és a sötétség jelzésértékű is a nap végére. Én is kérdezek!

Téged honnan szalajtottak?

2023. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
73%
Verd ki, te szerencsétlen incel. Örülnél hogy legalább ingyen peep show jut :D
2023. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a felháborodást soha nem értettem amúgy. Még ha direkt is mutogatja magát valaki, mi közöd hozzá?

Odapillantasz, konstatálod a ruha hiányát, tovább tekintesz és ennyi. Ahogy teszed ezt, ha egy kutya szarik, vagy, ha egy részeg fetreng az utcán, ha a csövi kéreget, ha valaki nyílt színen hugyozik stb. Vagy, te minden alkalommal szörnyülködsz?

2023. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
85%
Jól. Szegények nem tudhatják, hogy egy kukkoló a szomszédjuk. Érdekes, én nem szoktam ilyet látni.
2023. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!