Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért lett ennyire " kikérős"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire " kikérős" közönyös az emberek többsége a párjukkal?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam itt is és engem meglep.

Mert együtt élek valakivel, megosztom az életem, odaadom magam, de zokon veszem hogy hogy mer bármit megfogalmazni velem kapcsolatban vagy kritizálni..pont úgy mint egy vadidegen esetében..meg mi az hogy beleszól a dolgomba?! - megdug.ni engedem magam de nehogy már szóljon bármiért is velem kapcsolatban!- hogy jön ő ahhoz..?!


2023. nov. 10. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés értelmezhetetlen zagyvaság. Fuss neki újra.
2023. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem gondolnám, hogy egy intelligens embernek azzal van gondja, hogy a párja jelez neki valamit, ami nem tetszik. Sokkal inkább a stílussal szokott gond lenni, mert marhára nem mindegy, hogy hogyan tálaljuk a véleményünket.
2023. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megunta az egyik fél a másikat.
2023. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem egy olyan volt barátom volt akik ott álltak brlém ahol csak tudtak még azt se volt mindegy hova teszek le egy poharat.

Így visszagondolva egyik se szeretett szerintem. Nekem eszembe nem jutna azt egrecíroztatni akit szeretek. Mem is mernèm mert tisztelem is.


Szóval ha egy pali nekiállna engem kritizálgatni màr én is ott tartok ha nem tetszem nyitva az ajto.

2023. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Megint ittál
2023. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt majd pia nélkül, kérlek.
2023. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kettessel értek egyet, egyébként így hiányos a sztori.


35/F

2023. nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!