Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom Kecskeméti, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom Kecskeméti, én pedig Pesti vagyok, hogyan tudjuk megoldani az együttélést?

Figyelt kérdés

Én jelenleg Pesten élek, Pesten dolgozok.

A párom Kecskeméti, ott van lent a saját háza, ott is dolgozik.


Nagyon szeretnénk mindketten együtt élni, viszont a munkámat még nem tudom feladni májusig (ennek oka van), a keresetem 280-ezer forint.


Egy Suzuki Swiftem van, 6 literes fogyasztásom a pályán 110-nél.


Májusi leköltözés előtt, hogyan tudnám megoldani az ingázást napi szinten (másfél óra)?


Nagyon durva lesz benzinbe?



nov. 22. 07:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy ezen nyűglődsz hónapok óta.

Budapest-Kecskemét cca 100km. 6l fogyasztással durván 3600Ft egy út, oda-vissza 7200Ft. Ez 30 napra 216.000Ft+ a pályamatrica

De kb egy 3ik osztályos gyerek ki tudja számolni

Nyilván értelmetlen napi szinten ingázni, hacsak nem vagy fényevő és a kocsidban alszol fűtés nélkül, illetve semmi egyéb kiadásod nincs

nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szívesen! 😇


Egyebként, ugy megis, mi az oka annak, hogy nem tudsz felmondani? Mondjuk ha egy uzemanyag kalkulátort sem talalsz meg a neten, vannak gondok a toronyban

nov. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Ne költözz el Pestről, ott nem lesz munkád. Mi Pestről Győrbe költöztünk amikor gyerek voltam, apámat áthelyezték, anyukám a 4 év ott tartózkodás alatt nem talált semmilyen munkát. Pesten mindig volt neki.
nov. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Legyetek együtt péntek munka utántól, vasárnap estig. Ha mindketten hétköznap dolgoztok. Májusig ki lehet így bírni. Mindennap ingázni azért hogy együtt aludjatok teljesen felesleges.

Egyébként miért nem megy a nő fel Pestre? Több a lehetőség. A lakását ki lehetne adni, megbízható embernek persze.

nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Már párszor leírtuk: 1. járj vonattal, a bérlet kedvezményes, jegyet is olcsóbban vehetsz 26 év alatt. 2. A párod is megemelheti a popóját, valszeg van lába, felutazhat hozzád. 3. Ne toszd el a pénzed marhaságokra, amíg neked a fehérjeporok a gyúráshoz, az ájfon részletre, az autókázás meg a benzin a prioritás úgy, hogy anyádék tartanak el, addig még ne az összeköltözésen járjon az eszed.
nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz te napi szinten ingázni? Kecskeméten lótúró van, nem élet... ide felesleges költözni. Ezt azért mondom, mert itt élek. :D
nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Megvárod mire ott tudod hagyni a munkát és mész ha akarsz, ha nem akkor nem mész.

Addig meg minek kéne minden nap ingázni meg csak neked?

nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Egyszer már válaszoltam egy ilyen kérdésre, nem is értem, hogy ugyanazt a kérdést miért teszik fel emberek ennyiszer. De leírom mégegyszer: 280 ezer nettó nem olyan óriási összeg, hogy ne találnál máshol is munkát ennyiért, feltéve ha komolyan gondoljátok az együttélést. Kecskemétről még Szolnokra vagy Ceglédre is tudnál járni dolgozni és ennyit simán keresnél.
nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nagyon vak szerelmesnek kell lenni ahhoz hogy valaki Kecskemetre koltozzon. Pestrol foleg
nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Sosem értettem, hogy a vidéki városban lakók miért istenítik ennyire Budapestet? Budapesten születtem és ott is éltem 38 éves koromig. Amikor megismerkedtem a párommal, Tatabányára költöztem hozzá, ott éltünk három évig, a legjobb korszak volt az életemben, az ottani munkámat szerettem legjobban mind közül. Minden volt ott is, ami Pesten és ráadásul csodálatos környezetben éltünk, olyan tájakat jártunk be, amiket azelőtt soha nem láttam. Imádtam, hogy kilépek a házból és gyakorlatilag egy túraútvonalon találom magam. De abban a városban is azt tapasztaltam, hogy akik nem Budapesten születtek, azt gondolják Budapestről, hogy az a világ közepe és mindennél jobb. Hát, én pont fordítva gondolom, pedig ismerem minden szegletét (talán pont ezért is látom máshogy, mint mások)
nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!