Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehetséges, hogy valakiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valakiről csak az összeköltözés után derül ki, hogy érzelmileg labilis / agresszív / mentálisan sérült?

Figyelt kérdés
Lehet ezt az első néhány hónapban titkolni/rejtegetni? Még akkor is, ha az összeköltözés előtt is sok időt tölt együtt a két fél, ráadásul akkor még nincsenek gyanús jelek, mert minden idilli?

nov. 27. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Igen, egy-két hónapig lehet rejtegetni, ezért nem szabad egy-két hónap után összeköltözni. Egy-két év inkább az ideális, amikor már láttad stresszes szituációban, utaztatok együtt, átélt előtted családi/munkahelyi nehézségeket stb.
nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen, lehetséges,. És az előttem levőnek igaza van.nem szabad soha elsietni az összeköltözést.Amennyire csak tudod ismerd meg/ki a párodat mert érhetnek kellemetlen meglepetések.Nálunk én vagyok a női fél,de még egyszer nem mennék bele olyan kapcsolatban,amiben most vagyunk.Sajnos a párom semmihez sem ért, még egy egyszerű összeszerelést sem tud megcsinálni,és nagy ívben tojik mindenre, halogat. Ha tudtam volna,hogy valójában ilyen,nagy ívben elkerültem volna,és az első randi egy órája után ott is hagytam volna. Ígérni azt tud,teljesítmény mögötte sajnos 0.Ismerd meg őt,mielőtt ilyen döntésre szánod el magad,mert sajnos könnyen válhatsz nagyon boldogtalanná. Soha nem gondoltam volna azt sem,hogy ha valami stresszes dolog éri,akkor csapkod,rugdal mint aki bolond..Sokszor olyan, mint aki nincs is az eszénél. Gondolhatod,hogyan ledöbbentem rajta..Megkérdeztem magamtól,ez tényleg egy 32 éves fiatalember,vagy egy nagy hisztis kölyök?
nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem költöztünk össze de 3 hónap után kiderült hogy ha sokat iszik akkor kötekszik verekszik.

Én is kaptam egyszer tőle.

39F

nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
3. Szep no..
nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy normális volt.

Én sem gondoltam volna

nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
2 akkor miért vagy még vele?
nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyel a zember, akkor már az elején utalnak jelek erre.
nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Volt benne részem.
nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, akár évek után is, abban az esetben, ha évekkel később maradtok kettesben vagy költöztök sajátba. Pl.ha a szülőkhöz cuccoltok és ott éltek évekig, aztán úgy adódik, hogy külön költözhettek közös önálló lakásba, akkor jön elő az igazi arca annak, aki addig visszafogta magát mások otthonában. Láttam rá példát. Vagy volt egy párom, akit 2 évig egy vicces, néha depis, de alapvetően barátságos fickónak hittem. Egy alkoholista családból menekült hozzám, mire észbekaptam már nálam lakott, de megütni csak 2 év után ütött, amikor közben anyám meghalt és apám elköltözött, mi pedig kettesben maradtunk. Alig költözött el apám, az első pitiáner vitánál akkorát robbant, hogy beverte az üvegajtót és ha fél méterrel arrébb állok, ma nem lenne arcom.
nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, de voltak előjelek, csak túl fiatal voltam ezeket felismerni. Pl.az apja rendszeresen verte az anyját, ezért ők a testvérével időnként megverték az apjukat, de időnként a két testvér egymást is megverte...
nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!