Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Olyan van, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krosszarcu kérdése:

Olyan van, hogy valakinek nagyon jó nője van és sokat piál?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem volt, és nem is tudtam csajozni a diszkóba és ezért sokat ittam.

nov. 28. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
A nőket nem lehet józanul elviselni.
nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
#1 adok egy pacsit 🍻
nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
#1 elég alja nőkkel ismerkedhettél akkor.
nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy nőm, csinos dekoratív. Néha mikor barátai körében voltunk úgy le aljasodott hogy azt sem tudta hol van. Előtte mondtam neki hogy egyszer legyél úgy be rúgva hogy a tested ki tudjam használni. Mert józan állapotban nem tudtam kielni magamat rajta, nem engedte. Megadatott 😁. Másnap fájt minden nyílása, mondta hogy jól elintéztem. Ameddig együtt voltunk addig nem volt berúgva, iszogatott csak 😁😂. Félt a másnaptól 😂😂
nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ismeretségi körömben nincs ilyen, ettől függetlenül lehetnek ilyen párok
nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én csak gyógyszerre iszom, de olyankor az eufória nagyobb, mint mikor volt kapcsolatom. Introvertáltként nagyon megtudom élni az ilyen befelé forduló élvezeteket, amihez viszont más is kell... azokat nem. Túl ijesztőek.


De aki sokat piál, az általában elveszíti a kapcsolatait, kivéve ha valami nagyon "elnyomásra vágyó" párja van, esetleg olyan, aki megakarja őt menteni, tévesen értelmezve a "szerelem" kifejezést.

nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

1,2,

A pasikat se! Nyugi! Az anyjukat meg végképp! 😏😏😏😏

nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem a férfinak jó nője van mégis isznak, esetleg közösen mivel "a Józsi bácsi adott egy üveg szilvát ingyen" legalább nem kell elmenni sehova?
dec. 5. 19:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Hja nem a jó csajok nem szoktak rá és 30 után mind leszoktak jött a fittness.
dec. 5. 19:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!