Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktátok a beteg párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok a beteg párotokkal ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Hogyha hirtelen beteg lesz influenza stb, és úgyis tudjátok, hogy idővel elkapjátok, akkor el sem kerülitek egymást. Mi ilyenkor pl vad csókolózásba kezdtünk a múltkor, hogy legalább az elkapás tudott legyen, és kellemes.

dec. 1. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem szoktunk ilyet csinálni...
dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szoktam tőle elkapni semmit, de tényleg semmit, még a covidot is megúsztam pedig végig mellette voltam, utoljára kb 20éve voltam beteg. Azóta egy nátha se.
dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha beteg hogy van ereje, kedve smárolni? Nekem nem lenne.
dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Mi inkább próbálunk vigyázni egymásra olyankor is. Azért nem mindegy ha valaki lebetegszik, mennyire van kitéve a vírusnak. Nálunk külön szoba, szellőztetés, és pár hasonló praktika is alap. Pont azért mert ha egyikünk nagyon lebetegszik, tud a másikra számítani, aki segíti. Ha mindketten egyszerre dőlnénk ágynak, hát az elég kínos lenne.
dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Betegen nem igazán van kedvünk semmihez. Olyankor mi is inkább elkerüljük egymást, külön alszunk. Ahogy a 4. írta, ha egyszerre betegszünk meg, akkor az sokkal rosszabb. Pl. vásárolni se tudnánk elmenni és hasonlók.
dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Agybaj...
dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Jézusom.
dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan, taknyom, nyálam egy befolyik, nem kapok az orromon levegőt, hát nem épp csókcsatára vágyom.😁
dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
56%
Mi mindent ugyanúgy csinálunk, mint azelőtt. Egyébként az szokott történni, hogy először egyikünk beteg, aztán amikor már kifelé megy belőle, akkor esik bele a, másikunk.
dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!