Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Beszélnél pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélnél pároddal?

Figyelt kérdés
Ha minden dolgot csak ímmel ámmal csinál, kb pont annyira hogy ne mondhasd hogy nem csinálja. De ez nem csak néha fordul elő.
dec. 2. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Beszélnék. És törekednék lehetőleg olyan megoldásra, amiegyikünknek sem kellemetlen nagyon, vagy túl nagy teher. Bár azért azon nem csodálkozom, ha valaki nem szereti a házimunkát, ez amilyan szükséges rossz.
dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

En nem beszèltem mert nem tudom hogy kéne.


De 2 pasim is volt olyan akibol az egyik mamahoteles a másiknak meg élete sincs, introvert barátai sincsenek, szoval mindkettonel makulatlan a lakás egyiknél az anyja mos főz takarit betegen is.., másiknal meg élet sincs, pl.ahogy van a kanape diszpárnákkal az ugyanugy áll nála 10 ev mulva is mert nem torténik nála semmi es tiszta retek a konyhai szekrényei.


És ezek amikor en dolgozom gyerekfelugyeletet kutyaszittinget is vállalok, feljönnek néha bnők haverok állandoan főzés pörges takaritas megy neha azt se tudom hol áll a fejem, és hullaként rogyok ágyba is, ezek a pasik neki állnak kritizálni hogy van egy folt a gáztűzhelyen, vagy egy gyerek kezlenyomat a tükrön, hogy takaritok én..


Hát ilyenkor törlőrongyot dugnék a szájukba mikor ők meg azt se tudják egy porszivo hogy néz ki hol kell bekapcsolni életükben nem takaritottak még es neki állnak ugy fikázni hogy állnak meg lesik a lakásom és keresnek egy foltot hogy mibe álljanak bele!


De ilyenkor elképedek meglep hogy komolyan ő így jön hozzám hogy foltokat keres? Nekem eszembe nem jutna ugy menni a szerelmemhez hogy én azt lessem keressem pl az ágy alatt kitakarított e!

dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem beszélnék vele, mert úgyse lehet rászedni, hogy jókedvűen takarítson hiszen nem szeret. El kéne fogadni, hogy ő ilyen vagy szakítani ha nem megy akceptálni...
dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

3 de igen. Egy rakat manipulacio van erre is hogy aki nem akar semmit csinalni mitol fog akarni.


Pl az én paromnak a fenekét is kinyalja az anyja. Megszokta hogy a nő a házitunder ő meg aki el teszik a kaját.

Aztan egyszer megkértem arra hogy keverje már ki a palacsintatésztát egy rakás nyalással mert ő milyen erős férfi micsoda izmai vannak!

Na hősként neki allt keverni.

Aztán 1 perc alatt lett csomómentes.

Én meg elképedtem ezen hogy azta a férfiaknak csak egy pillanat a palacsintatészta?? Lekörözik még a konyhai robotgépet is.agyon volt magasztalva.


Aztán segiteni akart mindenben nem lehetett kihajtani a konyhábol azt, akinek köze nincs a főzéshez soha!

dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*jav

Ő meg aki elé teszik a kaját

dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

4#


Amit te csinálsz az nem beszélgetés hanem manipuláció!


Én tőlem manipulálja, de nem biztos, hogy a kívánt eredményt eléri.

dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

A pszichologus mondta maga hogy megváltoztatni vkit ahhoz nincs joga senkinek.

Mindenkinek szuverén joga hogy mit akar tenni. Te nem mondhatod meg.

Viszont azt elérni hogy ő maga akarjon megváltozni, az más.es azt nem ugy kell hogy dirigalsz neki meg beszélsz vele hogy marpedig tegye ezt meg azt mert NEKED ugy tetszik!

dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Leröviditve:

Senkinek nem mondhatod meg hogy márpedig te mosogass! Senki nem a csicskád szolgád senki nem azert lettvteremtve hogy érted éljen téged szolgáljon.

Viszont kialakithatod benne hogy neki is legyen igénye arra, hogy elmosogasson. Saját önszántábol saját akaratábol!

dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszéltem vele. De egyszerűen nem tudta úgy csinálni az adott dolgot ahogy nekem megfelelő lett volna. Ezért én csinálom. Ennyi. 🤓
dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!