Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párotokra mérgesek lennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotokra mérgesek lennétek, ha lázasan is bemenne dolgozni?

Figyelt kérdés
Laza influenzával, vagy torokgyulladással.

dec. 4. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az.
dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Menjem ha akar.
dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mert felelőtlen, ostoba és önző dolognak tartom.
dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pl a főnöke elvárná tőle max egy napot így is menjen
dec. 4. 11:47
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Persze mikor kirúgják, akkor meg az lesz a baj, ha nem kap jutalmat akkor meg az hogy keveset keres. A nőknek semmi sem jó!
dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Neki kell mérlegelnie. Persze, jobb lenne, ha itthon maradna, de sajnos ismerem a magyar valóságot. Szóval a munkahelyi helyzet ismeretében neki kell ezt eldöntenie, én mindenesetre arra biztatnám, hogy maradjon otthon.
dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kitana. ***** válasza:
79%
Az, de nyilván erőszakkal nem tudom otthon tartani, veszekedést meg felesleges emiatt generálni. Elmondanám a véleményem, aztán úgyis azt csinál, amit akar.
dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7 pl csak egy napról van szó, aztán már otthon maradna
dec. 4. 12:15
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos vannak olyan helyzetek, amikor ha él és mozog az ember, akkor jobb lenne nem lemondani a munkát.

Én pl. néha tartok tanfolyami előadásokat, amik előre le vannak szervezve és emiatt csődül oda 50-100 km-ről 20-30 ember, akik ráadásul fizetnek ezért. És ott is 1-2 napról van szó, utána már lehet otthon lenni, ágyban feküdni.


Na, ott nagyon ciki lenne lemondani az előadásokat, mást meg azonnal nem lehet keríteni helyettem. Szóval egy ilyen helyzetben én is begyógyszerezném magam, elmennék és valahogy végigcsinálnám.

És ilyen helyzetben a páromra se morognék.

dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9 mintha én írtam volna, nekünk is hasonló a helyzet. Amúgy milyen betegen tartottál már előadást?
dec. 4. 12:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!