Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm állandóan felesel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan felesel, visszaforgajta a szavaim?

Figyelt kérdés
Röviden. Tisztelem a nőket, szeretem a párom. Néha vannak civakodások, amúgy szeretjük egymást nagyon. De van 1 dolog, ami már feszegeti a türelmem. Akárhányszor összeveszünk (teljesen mindegy,hogy ki a hibás!), ő állandóan felesel. Arra hivatkozik, hogy ha nekem lehet, akkor neki is. Néha még le is tudom ezt nyelni, de 10 vitából 10x már néha kicsit nehéz. Értem én, hogy egyenjogúság van, de tényleg ez a helyes reakció? Borzasztóan fel tud ezzel mérgelni. Egyébként 35 évesen vagyunk mindketten.

dec. 4. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Felesel? He?
dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul tettem a fel a kérdést, talán nem jó szót használtam de irok egy példát. Megkérem, hogy ne kiabáljon erre ő: akkor te se kiabálj. Vagy megkérem, hogy fejezze be erre ő hozzámba@ egy 2 nappal ezelőtt történt dolgot. Állandóan támadással védekezik. Talán igy helyes. Az 1 évünk alatt 1x volt belátó. :D
dec. 4. 18:33
 3/22 anonim ***** válasza:
5%

Régen falun azt csinálták a régi öregek ha a nő nem tudta a helyét az egyik lábost megkongatták kanállal hogy ott a helye a konyhában.

Ez is jelzésértékű erőviszonyrendezés volt minden normális vidéki családban.

dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha nem egyeztek meg miért vagytok együtt még?
dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Lenezed a noket o meg ezt nem viseli el.
dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Abszolút nem nézem le a nőket de való igaz, nem egy papucs családban nőttem fel. Tudok igazat adni a nőnek, tudok belátó lenni sőt, mosogatni, főzni, mosni, takaritani. De neki sem ártana egy kicsit tudni a határait. Nekem ez a véleményem. Tör, zúz. De én miért emeletem a hangom? ÉN vagyok az idegbeteg, de ő tör, zúz. :D
dec. 4. 18:40
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Feleselni a kisgyerekek szoktak. Felnőttel kapcsolatban nem használatos ez a szó. De a "felmérgel"-lel együtt már egyértelmű hogy egy falusi hímsovi trollkodik a nemlétező barátnőjéről.
dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező nem egyeztek meg, még egyszer megkérdezem hogy akkor minek vagytok együtt?
dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Mik lennének a határai?
dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
Az a baj,hogy ha nem jön rá,hogy néha engedni is kell,akkor nem lesz tartós a kapcsolatotok.Én is visszapofázok,és támadok rögtön,de tudom azt is mikor kell tényleg csendben maradnom és befogni a pofám.Ezzel nem tudsz mit kezdeni.Vagy érzi vagy nem.Ha nem,akkor szétmentek vagy szenvedtek.
dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!