Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell egy nőt állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy nőt állandóan cselédnek nézni?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van már... Bárkivel összeköltözök ez van...


Dolgozok de azért én itthon,fözzek, mossak , takarítsak. Az, hogy magától segítene luxus.

Tegnap a barátom pl. szabadnapos volt én este 6ig dolgoztam, nem segített volna elmosogatni hanem inkább pakolt rá...

Kutyáját se vitte ki, persze bekakált, nem takarította volna fel..


Itt vannak a kutyái az h adjon nekik enni,inni, meg kivigye a kiskutyát az luxus. Ha én nem viszem ki a kutyát akkor bepisil bekakál..


Múltkor is ez volt h én 12 óráztam, haza hozott aztán ott az ajtóban a pisi, kaki aztán kezdhettem azzal h takarítok, mert neki erre nem volt ideje... Pl talán arra a 3 percre ki lehetne tenni a kutyát, mivel kertesben lakunk csak ki kell tenni... Nagy kutyájanak a xarját se szedi fel.


Már nagyon unom, hogy mindenért szólni kell. De ezt nem csak ő csinalja hanem mások is ilyenek voltak.


Volt aki a földre dobta a koszos zoknit ,boxert mikor szóltam akk teljesen fel volt háborodva h hát őö nem... Újbóli alkalommal lefotóztam és körbe takarítottam.


Egyszer egy másik beszólt, hogy neki nincs tiszta ruhája miközben ott száradtak a szárítón megcsináltam hogy nem mostam ki az ő ruháit aztán vitte haza mosni és én voltam a xar.



Egyáltalán nem úgy érzem h nekem egy kapcsolatban lenne tekintélyem, nem vagyok megbecsülve, nagyon sokan a csicskát látják bennem. De hát a rend az én érdekem is szóval nem tudok alóla kibújni.


Ha szólok az a baj ha nem akkor meg csak fortyogok.


Már szexmegvonás is van legalábbis nekem nincs kedvem hozzá főleh h ott is csak én adok én nem kapok semmit.


Nagyon érik nalam h nekem nem is kell kapcsolat , mert csak egy csicska vagyok benne.



2022. nov. 19. 09:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Na ezért éri meg jobban szinglinek lenni.
2022. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Ezt magadnak is köszönheted, mert valamiért bevonzod az ilyen embereket.

Talán nincs elég önbizalmad, és ezt használhatták ki nálad az eddigi barátaid?

2022. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
56%
Te választod őket. :)
2022. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Milyen hamar szoktak odaköltözni hozzád? Csak mert mondtad, hogy hazavitte a pali a ruhákat mosni. Erre az jutott eszembe hogy esetleg kedvesen leülteted, és megmutatod, hogy itt a mosógép, ezzel a programmal kell használni, ezért ne vigye haza a szennyest. Lehet, hogy nem érzi magát otthon? Vagyis úgy van vele, hogy te lakásod, ő nem takarít?


Esetleg ha szabadnapos/van ideje, írni lehetne neki egy listát 2-3 dologgal, hogy ezeket lehetőleg csinálja már meg, hogy ne neked kelljen este munka után. De lehet, érdemesebb a következővel hosszabban kivárni az összeköltözést, megnézni, tényleg érdemes-e rá.

Hajrá, drukkolok, hogy megoldódjon!

2022. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Vannak mar modern ferfiak is akik nem varjak el , csak megsugom..
2022. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem is érzem úgy, hogy érnék is bármiz pedig konktrétan ki van szolgálva, főtt kaja van mire haza ér más ezt se csinálná meg.


Meg hogy ő nem szeret mosogatni, meg milyeb xar már ebbe a mosogatóba..


Mondom nem szeretni kell hanem megcsinálni, nekem se kényelmes de ez van.

2022. nov. 19. 09:22
 7/22 A kérdező kommentje:

"

Egyszer egy másik beszólt, hogy neki nincs tiszta ruhája miközben ott száradtak a szárítón megcsináltam hogy nem mostam ki az ő ruháit aztán vitte haza mosni és én voltam a xar."

2022. nov. 19. 09:23
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Te választod őket. Én nem futottam ilyennel össze, de ha megtörténne, repülne is
2022. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Mi az eleve, hogy "segít"? Az nem segítség, hanem a minimum, hogy valaki kiveszi a saját részét a házimunkából, kiviszi a szemetet, bekapcsol egy mosást, leviszi a kutyát, elmos egy bögrét stb ezzel nem neked segít, ott lakik ö is b+, ha egyedül lakna, ezeket magára is meg kéne csinálnia. Ezeket senki sem várja el, azért néznek hülyének, mert hagyod.
2022. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán értem a nyígás tárgyát. Ezek a selejteket te választod. Neked ezek voltak a legjobbak az összes közül.

Nem kötelező ám életképtelen emberekkel együtt lakni.

2022. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!