Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most az a baj, hogy túl jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az a baj, hogy túl jól sikerült a vacsora?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a két éves évfordulónk, és egy vacsorával leptem a meg a barátnőm. Sokat dolgoztam vele (és megtöbbet pocsékoltam), végül én is meglepődtem, és büszke voltam magamra, mert egyébként nem szoktam főzni.

Azt hittem, hogy ez egy sikersztori lesz, végül egy kellemetlen veszekedés jött ki belőle. Azon kezdett el problémázni, hogy eddig azt hitte, hogy nem tudok főzni, de most kiderült, hogy simán csak lusta vagyok, és elsumákoltam. Eddig soha nem volt vita tárgya a házimunka, nem említette, hogy terhére lenne a főzés. Meg mivel volt jobb a régi rólam alkotott képe, miszerint azért nem főzök, mert nem tudok? Miért rosszabb, ha azért nem főzök, mert nem szeretek?



dec. 15. 11:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
78%

Remélem mindkettőtök érdekében hogy külön váltok.

Nem illettek össze.

Egyszerűen felfoghatatlan, hogy felnőtt ember létedre magadtól nem akarsz főzni, de még az se hat meg, hogy a párodra marad.

Ő nála meg az a baj, hogy 2 évig tűrte neked, hogy egy paprikás krumplit se vagy hajlandó főzni.

dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
59%

#10

Óbazzeg 🤦‍♀️

dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
8%

12#

Pontosan ugyanezt szokta mondani,ugyan ezzel a mozdulattal.

Honnan tudtad?

dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
67%

#10

Remélem tudod hogy pszichológiai eset vagy

[link]

dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
55%

Aki lusta olvasni, itt a lényeg

"Weaponized incompetence is a form of passive-aggressive behavior where an individual deliberately performs tasks poorly or pretends to be incapable of completing certain tasks. This manipulation tactic is often used to avoid responsibility, forcing others to take over and perform the task instead."

#14

dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
24%
Hibbant egy tyúk. Azzal is operálhatott volna, hogy "ez még úgy is qrvajó lett, hogy nem tudsz főzni, bele se gondolok az milyen lenne, ha tudnál" oszt puszi. A kérdező ezen felbuzdulva meglepi máskor is, meg lesz dícsérve a kaja minősége máskor is, aztán előbb utóbb azon kapják magukat, hogy felesbe főznek vagy pont hogy a kérdező főz, mert van benne sikerélménye.
dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
77%
16, nevelgesse a párját az, akinek ez a fétise.
dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
82%
Mert ami neked hűdenagyon elkepesztő szülinapi meglepetés, az neki a napi melója.
dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
75%

#18

Amúgy tényleg 😂. Mintha 2 évig azt mutatná, hogy ő NEM TUDJA letörölni a szélvédőt ( aminek a bonyolultsága és a hozzá szükséges szakértelem a főzésével határos), aztán szülinapodra fényesre nyalja. 😂

dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%

#17. Ha főznek nekem megköszönöm, ha még finom is, elismerem, hogy ízlett. Ez nem a másik megnevelése bakker, hanem annak az eredménye, hogy engem neveltek.

Te mit lépnél, ha várnának haza kajával, ami még egész véletlenül ízlik is neked? Nekiállnál hőbörögni vagy mi?

dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!