Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most az a baj, hogy túl jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az a baj, hogy túl jól sikerült a vacsora?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a két éves évfordulónk, és egy vacsorával leptem a meg a barátnőm. Sokat dolgoztam vele (és megtöbbet pocsékoltam), végül én is meglepődtem, és büszke voltam magamra, mert egyébként nem szoktam főzni.

Azt hittem, hogy ez egy sikersztori lesz, végül egy kellemetlen veszekedés jött ki belőle. Azon kezdett el problémázni, hogy eddig azt hitte, hogy nem tudok főzni, de most kiderült, hogy simán csak lusta vagyok, és elsumákoltam. Eddig soha nem volt vita tárgya a házimunka, nem említette, hogy terhére lenne a főzés. Meg mivel volt jobb a régi rólam alkotott képe, miszerint azért nem főzök, mert nem tudok? Miért rosszabb, ha azért nem főzök, mert nem szeretek?



dec. 15. 11:09
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
68%
20, itt arról volt szó, hogy a dicsérgetés rejtett célja a kondicionálás.
dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
64%
Hát engem is megbántana, ha ő azt tartja ajándéknak, amit én minden nap megteszek, mert ALAP, akkor is, ha egyedül élek. Pedig férfi vagyok. Kérlek mondd, hogy amúgy kb egálban kiveszed a részed a házimunkából. Hangsúlyozom, kiveszed a részed, nem pedig "segítesz", ahogy páran írják.
dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
71%
Te naponta megkapod a szülinapi ellátást. Nem igaz, hogy ezt nem látod.
dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

#21. Mert ha lebaxlak mint a pöngősmalacot, akkor szívesen csinálsz bármit? A csaj mire kondícionálja a srácot ezzel az ellenséges stílussal?

De válaszolj rá, hogy főz neked valaki, ízlik, hogyan lenne helyes ezt véleményed szerint lereagálni?

dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%

fűűűh...

hát ez a szokásos hisztéria roham.. egyre gyakoribb a nőknél.. még ha minden rendben is van muszáj vitázniuk. hát sorry bro

ezér leszek én örökre szingli és ez nekem így jó :)

26 f

dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
7%

romantikus gesztus... főztél.. eredmény= eddig tuti hazudtál neki.. meg ő kivan...

egy szó: TÉBOLY!

dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
22 es te elolvastad a sztorit? vagy nem is érdekel csak nettó feminista vagy? a belét kitette és kedveskedett.. amaz meg hisztéria barom. nekem ez jött le a sztoriból.. akkor másik történetet olvasunk.
dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
75%

#27 Mióta szitokszó feministának lenni? Mondjuk az is új, hogy mióta használják a nyomi incelek ezt a kifejezést szitokszóként férfiakra is. :D Csak mert írtam a kommentekben, hogy amúgy nem vagyok nő.

De bocs, honnan kéne tudnia a nőnek, hogy a kérdező "a belét kitette"? Nyilván nem a káoszt hagyta ott a konyhában a romantikus vacsora mellé. Én azért feltételezem, hogy egy felnőtt ember, pláne ha élt már szülőktől külön, nélkülem az tud főzni. Elhinném, ha azt mondaná, hogy nem, de zavarna, ha nem próbálkozna. Aztán ha a nem próbálkozás után, úgy hogy elhittem, hogy nem tud főzni, és egyszercsak mégis főz nekem, akkor azt gondolnám, hogy eddig is tudott, csak várta, hogy kiszolgáljam.

Ez olyan, mintha az lenne az évfordulós romantikus gesztusa a páromnak, hogy kirakja a poloskát az ablakon. Én előtte minden nap megtettem, mert ő fél tőle. Hirtelen nem arra gondolnék, hogy na most legyőzte a félelmet, hanem arra, hogy korábban lusta volt, és ez egy rossz nap után bosszantana.

dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
most meg "nyomi incel-el" dobálozol.. oké nincs több beszélni valónk.. mélységesen lenézem az ilyen embereket. tovább nem érdekel a mondandód bocs
dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
79%

#27

Nem jól reagált a barátnő, nade..."a belét kitette"? 😀

Hát akkor hatódjon meg azon, hogy a barátnője meg minden nap vagy minden másnap kiteszi a belét (főz. Vagy ez tőle már nem olyan nagy dolog?), és akkor minimum kvittek.

dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!