Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt így már valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt így már valaki?

Figyelt kérdés

A párom nagyon kényelmes, halogatós típus. Nem gondol előre.


Viszont ennek én kicsit az ellentéte vagyok.

Emiatt hogy ennyire kényelmes és halogató nem tudom ha gyerek lenne hogyan viselkedne?- attól tartok ott is inkább rám szakadna a többsége a dolgoknak..36f


dec. 16. 00:11
 1/7 Kitana. ***** válasza:
90%
Bár nincs gyerekem, de úgy gondolom, tök más, mikor a saját dolgait halogatja az ember, meg mikor rászorul valaki és róla kell gondoskodni.
dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Minek vagy ilyen nővel
dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

36 vagy az már elég öreg azon gondolkodni, hogy ha lenne gyerek... mikor én voltam gyerek, faterom 36 évesen már iskolába vitt...


mióta vagytok együtt, ha ez most tűnik fel. észre kéne venni, hogy az ember alapvető tulajdonságait nem lehet megváltoztatni! ha régebben is ilyen volt, akkor vak voltál, ha nem vetted észre

dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha 36 évesen nincs gyereked, akkor inkább te vagy a halogató, nem? ;)
dec. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem szakítás lesz, hanem mégis gyerek? És ezt szex nélkül hogy tervezed? 😂
dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Én is halogatós típus vagyok, mégis van 3 gyerekem, minden rendezve van velük kapcsolatban.

És a többsége rám hárul, nem a férjemre.

A gyerek tök új helyzet, nem tudhatod miben változtatja meg. Én is pl. a gyerekek óta sokkal rendszeretőbb vagyok.

dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kéthéttel ezelőtt még szakítani akartál, mert... most mégis gyerek?


De hát nem is szexelsz vele, akkor hogyan?

dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!