Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy chaten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy chaten nagyon tetszett valaki/vagy ti neki, élőben meg szörnyű volt a találkozás?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Volt, sőt itt ismertem meg a lányt.
2016. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi volt? :)
2016. aug. 24. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
hát csak találka volt, kb. másfél óráig aztán mennem kellett. Amúgy nem volt rossz csak élőben nem tetszett a leányzó, csalódás volt. Pedig a képeken amiket küldött azon minden rendben volt. De nem sértettem meg vagy ilyesmi. Beszélgettünk egy jót aztán ennyi.
2016. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen volt egy pasi.Harom sraccal talalkoztam egyebkent akikrt neten ismertem meg.Ebbol egy volt csak ok,masik is de tul alacsony volt,haadik meg ronda is. Nem is ertem,pedig par kepet kuldott.Hogy lehet vki ilyen fotogen az elezbe meg...:P Kb fel orara beultunk vhova,de siettem nagyon onnan.
2016. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy volt, nem mondom azt, hogy nagyon tetszett volna, de jó, bevállalós csajszinak tűnt. De élőben meg nagyon nem úgy nézett ki, mint a képen, és egyszerűen nem is tudtam vonzódni hozzá.
2016. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt. Nem a kulsovel volt baj,hanem a kommunikacioval. Egyaltalan nem mukodott.

45percig birtuk. Azota se hallottam rola :D

2016. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt, itt ismertük meg egymást. :D Hónapokig dumáltunk előtte, képeken tetszettünk egymásnak. Aztán találkoztunk, de mindketten attól féltünk, hogy nem tetszünk majd élőben a másiknak aztán ez kb megölte a kommunikációt. :/ Nekem végülis tetszett, nem tudom hogy ez kölcsönös volt-e, vagy csak félt. De azóta nem sokat beszéltünk.
2016. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt...


Itt ismertem meg a sracot. Maga a ''randi'' nem volt rossz. Csak egyszeruen nem passzoltunk. Akkoriban nem voltam jo passzban es o sem. Talan lehet, hogy ez miatt nem alakultak jol a dolgaink. Vegul en mondtam neki, hogy hagyjuk egymast...Akkor nem bantam, de most mar egy kicsit igen. Lehettem volna vele egy kicsit turelmesebb.

2016. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!