Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

10ből 8x én terítek vacsorához, sőt ha úgy van mikor végez elviszem az ő tányérját ha végzett. SZÓ NÉLKÜL..na most ha azt csinálom hogy ráhagyom mert mondjuk én jóval előbb végeztem és csak a sajátom vittem el, akkor szól hogy segítsek neki, meg közösen csináljuk..


Miért én se kérek segítséget tőle mikor én csinálom..


34f


dec. 19. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Hú... biztos ez a legnagyobb probléma a kapcsolatotokban? Az elég jól hangzana, mert ez igazán semmiség, apróság. Tehát na, ezen úgy fennakadni, hogy kérdést kelljen kiírnod róla egy anonim oldalon... Ne máár...🙄🙂🙂🙂


Te, hát szereted azt a nőt?? Na! Akkor ezen ne akadj fenn, hanem oldjátok meg.


Ezt így meg is lehet beszélni, hogy mit szeretnél kérni tőle. És ennyibe kerülne. Egyszerűbb, mint kérdést kiírni róla, próbáld meg 😊

dec. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs terítés kajához és mindenki odapakol, ahova akar. Ha nem lesz egyből berakva a mosogatógépbe, akkor majd reggel be lesz. Nem problémázunk hülyeségeken. Ki kinek mit visz? Ha van kedvem, akkor bármit megcsinálok, ha nincs, akkor meg majd megcsinálom, ha lesz kedvem. Ez kölcsönös.
dec. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már leültök az asztalhoz együtt, miért nem várod meg, amíg ő is végez? Miért nem beszélgettek addig? Marhára rátok férne...
dec. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!