Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elijesztettem ezzel a kérdésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elijesztettem ezzel a kérdéssel, vagy ez gondot jelenthet?

Figyelt kérdés

Lassan fél ève vagyunk együtt a barátommal.

Egyik nap szóba hoztam az összeköltözés témát.

Nem arra gondoltam, hogy rögtön hanem h télen ha minden jól alakul mit szólna hozzá.

Azt mondta h nagyon szeret de kizárt dolog.

Jelenleg ő még otthon lakik a szüleivel.

Nem húztam tovabb a témát.

De azért elèg rosszul esett, hogy rögtön így ezt mondta.

Mit gondoltok?

26 évesek vagyunk


2018. jan. 24. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondolom, hogy felejtős a pasi. Tudod, kinek kell egy ilyen anyuci pici fia.
2018. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

En viszont azt gondolom, hogy mas is lehet a hatterben nem csak a ragaszkodas a szuleihez.

Szerintem legy turelmes es esetleg nyaron hozd fel ujra a temat es kerdezd meg, hogy o hogyan kepzeli el az eletet azzal akit szeret? Minden kapcsolat atalakul osszekoltozes utan es sajnos gyakran rossz iranyba, sajnalatos lenne hazassag utan radobbeni, hogy nem tudtok egyutt elni.

2018. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Azt gondolom, hogy ez édeskevés ahhoz, hogy ítélni vagy dönteni tudj. Itt nem érhet véget a megbeszélés, itt kéne elkezdődnie. Miért kizáró ok? Mit vártok az összeköltözéstől, mitől tartotok ezzel kapcsolatban? Miért akarjátok és miért nem? Kéne-e, tudnátok-e változtatni bizonyos dolgokon?


Azért mondom ezt, mert egy csomó különböző oka lehet annak, hogy kizártnak tartja. Lehet, hogy teljesen alaptalan félelmei vannak és amúgy tök jól működhetne a dolog, de az is lehet, hogy annyira különböző a hozzáállásotok, hogy már rég szakítanotok kellett volna.


Úgyhogy ne próbálj meg következtetéseket levonni ilyen elejtett félmondatokból. Beszéljétek át szépen a témát, értsétek meg az okokat, dolgozzatok rajta. Mint mindig, minden témán. Így működne elvileg egy párkapcsolat, senkivel sem fogsz soha olyan tökéletesen passzolni, hogy mindenről pont ugyanazt gondoljátok.

2018. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Én például 25 éves vagyok, biztosan nem költöznék össze senkivel. Szülőkkel élek, most nyáron fogok tudni elköltözni albérletbe.


Én először egyedül akarnék élni, megtanulni magamról teljes mértékben gondoskodni, és csak utána összeköltözni bárkivel is. Szerintem mondjuk ezzel a lány is jobban jár, hogy nem "megkapja egyből anyuciéktól". Tudom magamról, hogy van mit fejlődnöm a háziasság témakörben, ezt pedig leginkább csak egyedül tudom fejleszteni.

2018. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem érdemes lett volna tovább húzni a témát, mert ebből így semmi sem derül ki. Rákérdezhettél volna a barátodnál, hogy ő miként látja ezt az egészet. Ahelyett, hogy konkrét időponttal rukkolsz elő, inkább csak kérd ki a véleményét, hogy ő miként látja, mikor ér el oda a kapcsolatotok, meg úgy alapvetően az életetek egyénileg is, hogy össze tudnátok költözni, ő hogyan képzeli ezt. Ha a hosszú távú tervek megbeszélésétől elzárkózik, ott már gond van.
2018. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ő arra gondolt, hogy majd egy 2-3 èv múlva.

Bàr sokszor előfotdult, hogy amit nem akart pár hèt múlva megvàltozott róla a vélemènye.

Az fentről lemaradt, hogy nekem vagy egy 3 èves gyermekem. Lehetséges, hogy emiatt is ijesztő neki a helyzet?

2018. jan. 24. 11:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A 3 éves gyerkőc elég sokat jelenthet a válasz megértésében.


Ha lassan fél év, akkor még valójában kevés. Valószínű még korai a kérdés, és meg kell bizonyosodnia arról, hogy képes lesz-e erre a lépésre.


Ugyanis nemcsak te lennél a közös otthonban, hanem még egy gyerek is.


Pihenj a témára, legközelebb, lehet ő teszi szóvá.

2018. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy 3 éves gyerek nem mellékes tényező. Még egy kutya se lenne az...


26 éves, az is lehet, hogy most esik majd le neki, hogy mit jelent más gyerekével együtt élni (idősebbek is menekültek már el emiatt hanyat homlok) és hirtelen úgy dönt nem kell neki ez az egész. És nem akarlak bántani, de valahol megérteném.


Épp ezért ne hagyd rá, tisztázzátok, mivel neked és neki is fontos, hogy mire számíthattok a jövőben.

2018. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
26 évesen aki még éveket akar várni az összeköltözéssel,az nem gondolja igazán komolyan ezt a kapcsolatot szerintem.
2018. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért úgy érzem, hogy komolyan gondolja mert sokat tesz értünk, a kapcsolatunkèrt.

Jegelem a témát nyárig, aztán akkor újra fel hozom ha addig ő nem.

2018. jan. 24. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!