Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ti esztek többet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti esztek többet vagy a párotok?

Figyelt kérdés
Én sokszor még többet is eszdk mintva Barátom

febr. 25. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Én keveset eszek. Szerencsére most nincs párom, egy vagyon elmegy a férfiak étkezésére, amit eddig 50/50 fizettünk, de a jövőben max 30/70-be megyek bele.
febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő. Majdnem dupla annyi kiló mint én, para lenne ha többet ennék.
febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát, tudok többet enni mint ő, ha nem is mindig, de bőven előfordul. Én vagyok 52, ő olyan 82 kg.
febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom
febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Hogy érted, hogy többet? Kalóriára vagy mennyiségre?


Mert én az előbb vacsira ettem egy felszeletelt almát (95 kcal), két puffasztott rizst (2 x 26 = 52 kcal), pástétommal (ezt nehéz kiszámolni, de kb 76 kcal), ez összesen 223 kcal. Ha ő megeszik egy Snickerst, az 244 kcal. Ránézésre (mennyiségre) én ettem többet, kalóriára ő.

febr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
Ő 100 kg én meg 60 kg ezáltal logikus, hogy ő. Amúgy 1-es válaszadó nagyon gáz vagy. Ha szeretsz valakit ne sajnáld már a kaját!!! Jó, hogy nem már mindenki azt eszi amit ő vett nem? Akivel meg nem gondolod komolyan azzal nem kell közösködni.
febr. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
6, nem sajnálja szerintem, de rossz, ha valamiről le kell mondanod, mert megnő a kajapénz.
febr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az exem evett többet. Mióta elköltözött, felé annyiból kijön a havi étkezésünk. Értsd: egy felnőtt nő, egy kamaszlány és egy kisiskolás étkezése kevesebbe kerül, mint egy férfié. Pedig nem vonunk meg magunktól semmit. Mondjuk nem is vesszük a chipset, kólát, szalonnát, csokihegyeket, protein italt, félkész kajákat, mirelit pizzát, McDonald's és Burger King nélkül is van élet. De egy átlagos hétvégi nagybevásárlás is fele, harmada pénzből kijön.

Mivel többek között azért is raktam ki, mert az utóbbi időben nem akaródzott normális munkát vállalnia, így most sokkal jobban állok anyagilag, mint amikor együtt éltünk.

febr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Ha nagyon éhes vagyok, akkor előfordul, hogy én eszem többet, de általában ő valamivel többet. Ha étterembe megyünk, nekem többnyire marad egy kevés az adagomból és ő meg szokta enni az én maradékomat is, hogy ne vesszen kárba.
febr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez most egy jó kérdés, mert ő kevesebbszer eszik, de nagyobb adagokat, én viszont sokszor kicsiket. Alapjában véve szerintem ő (plusz mindenhez IS kenyeret eszik pluszban). Ennek ellenére sosem hízik, nem tudom hogy csinálja 😀.

Egy súlyban is vagyunk...csak ő 180/65, én 168/65.

febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!