Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ti esztek többet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti esztek többet vagy a párotok?

Figyelt kérdés
Én sokszor még többet is eszdk mintva Barátom

febr. 25. 23:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
6 & 7 Soha nem sajnáltam, csak feltűnt, hogy mikor szingli lettem, hirtelen egy rakás pénzt félre tudtam tenni, míg előtte örültem, ha valami maradt🤷‍♀️ Kb ugyanaz, amit a 8-as ír, egy rakás dolgot nem veszek, amit az exem pakolt automatikusan a kosárba, mirelitkaják, több kiló hús pár napra, rengeteg nasi, üdítő, meg adagokra sem másfél adagot eszek meg. Én is rendelek néha egy pizzát, veszek néha csipszet, üdítőt, de inkább akkor, amikor hirtelen nagyon megkívánom, nem alapvető élelmiszerként kezelem ezeket. Párezer forintból bevásárolok egy hétre. Nem sajnálom, de ha én 10.000 forintból jól lakom egy hét alatt, a másik meg 25 ezerből, akkor állja a részét, ennyi.
febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Nagyjából ugyanannyit eszünk :| Általában itthon főzök, én szedem ki a kaját tányérba, amíg ő bekapcsolja a sorozatunkat, és nagyjából egyenlő adagokat rakok a tányérba. A reggelit/vacsorát ő készíti, ugyanazt és ugyanannyit kapok én is, mint ő. Étteremben is általában megeszem, amit elém raknak (mondjuk igaz, nem a "hagyományos" éttermekbe járunk, ahol kb nem fér bele a tányérba az adag :D ), ahogy ő sem hagy meg semmit.

Szerintem viszont ő szokott suttyomban nasizni, mert míg én ezzel a kajamennyiséggel nagyjából tartom a súlyom (57kg/163cm), ő nem tud fogyni, pedig minden logika mentén ami nekem súlytartásra elegendő, az neki kevés, attól fogynia kéne, de mégsem tud (100kg/180cm). Én nem teljesen értem, hogy ez hogy működik, kivéve, ha tényleg rájár a hűtőre éjszaka (amit nem szoktam észrevenni, mert főtt kaja is általában van, felvágott is, dugikajája meg honnan lenne, amikor én vásárolok be, és itthonról dolgozunk mindketten?).

febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
6-os vagyok. Nem akartam negatív lenni, nyilván a mai árak mellett már egy szalonna is lassan luxus. Csak nem tudnám elképzelni, hogy akivel közös életet élek vagy akár én saját részre vásárolgassunk. Vagy, hogy százalékosan kiszámoljuk, hogy ki mennyit költ az ételre. Természetesen elvárom, hogy dolgozzon és ne én tartsam el. Sajnos vannak pofátlan emberek is akik csak ingyenélnek ez tény.
febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Általában én vásárolok és főzök, ő pedig a rezsit + a szórakozás részt fizeti. Azt mondom, hogy nagyjából ugyanannyira jövünk ki, nem számolgatom, hogy ki eszik többet az ételből. Személy szerint nem is tudnám, ha valakit szeretek, attól nem sajnálom.

Viszont alapvetően eddig az volt, hogy én sokszor keveset, ő egyszer sokat evett. Most már kezdi visszafogni magát, és az én megmaradt adagomat már nem eszi meg. Ha belegondolok, lehet, hogy én már többet eszek nála, csak nem olyan szembetűnő a sok kis étkezés miatt.

febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Én vagyok a nő, kevesebbet eszem, kb. kétharmadát kajálom, mint ő. Megszoktuk, eleve így szedem ki a tányérokra (mindig együtt eszünk, itthon dolgozunk közös vállalkozásban). Viszont én többször eszem drágább dolgokat, ami neki megmosolyogni való ínyencség, nem éri el az ingerküszöbét.
febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Összességében azt mondanám, hogy ő, de bizony akad nem egy, nem két nap, amikor én. Hát aztán - és míg így sem eszek eleget sajnos.
febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én. Bár mindketten elég keveset eszünk, mert mindketten diétázunk, csak nekem kevesebb kalória szükséges az eredményesebb fogyáshoz egyrészt a nemem miatt, másrészt meg mert alacsonyabb vagyok.
febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mivel én 5 éve diétázom, így én eszem kevesebbet, és a minőségre/tápanyagarányokra is figyelnem kell, különben oda lenne a fogyásomnak. ( 5 éve mèg elhîzott voltam:))


38/N

márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!