Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van akinél működik hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinél működik hosszú távon, hogy mindig együtt vannak, együtt is dolgoznak? Soha nem megyünk egymás nélkül, de ez csak így alakult.

Figyelt kérdés
febr. 28. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mukodne.
febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel más? Nálatok működik? Az a lényeg.
febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ezt nem teherként élitek meg és nem megy a kapcsolatotok, ill. a mentális egészségetek rovására, addig jó.
febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk működött. Most sajnos nem dolgozunk együtt, de jó lenne.
febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem okozna gondot...
febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk működik. Közös vállalkozás, egy irodában vagyunk ketten, mindenhova együtt megyünk. Már 20 éve, és nagyon jó így:)

(Mi amúgy is mindent megbeszélünk, a legjobb barátok is vagyunk.)

febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk működött, mondjuk csak egy évet dolgoztunk kb együtt, de nem volt semmi gond. Egy csapatban is voltunk, néha összekaptunk melóban, de nem volt gond belőle, általában ő kapta fel hamar a vizet valamin, de le is nyugodott hamar.
febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk müködik! Van egy vállalkozásunk, ahol én vagyok a konyvelo, néha ugyeket is intezek, telefonokat felveszek, (IT.szektor) de mellette, én dolgozom multinál is fix 8 órában, otthonrol dolgozunk mindketten, pont ma azon kaptuk magunkat, hogy 3 hete nem voltunk kint. Nem is hiányzik nagyon. Bevásárlás házhoz jön, számlákat online is lehet, barátok is jöttek át, kertben mindig szívunk friss levegőt.... nagyon jó így. 😊 Sose voltam még ilyen boldog
febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk működött, közös cégünk volt a férjemmel.
febr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk lenne igényem csak EGYÓRA nyugalomra, amikor CSEND van, nem duma egész nap - ha épp nem én meetingelek, akkor ő.


Covid óta kötelező home officeban vagyunk - utálom, mint a szrt, mentálisan ez a része szörnyen fárasztó.


Külön szobában dolgozunk, de áthallunk mindent, szóval...

márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!