Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindketten home officeban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindketten home officeban dolgoznátok párotokkal, mennyire idegesítene titeket az, hogy állandóan együtt vagytok?

Figyelt kérdés
dec. 4. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire mivel mindketten dolgoznánk külön szobában.
dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten home officeban vagyunk, mióta ismerjük egymást.

3 évet töltöttünk 65nm-en, akkor külön szobában dolgoztunk.

Utána 3 hónapot töltöttünk el egy 29nm-es panelben, akkor volt külön asztalunk, de egymástól 2 méterre ültünk.

Most 3 hónapja lakunk egy lakókocsiban, nem csak egy asztalnál dolgozunk egész nap, de 0-24-ben kettesben vagyunk.


Mi jól érezzük magunkat, nem zavar a közelség egyáltalán.

dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem homeoffice-ban, de közös a vállalkozásunk, így mindig együtt vagyunk, 17éve, minket egyáltalán nem idegesít semennyire a másik
dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Sőt, 17 év után is szinte minden nap van szex… ez is annak köszönhető szerintem, hogy mindig együtt vagyunk.
dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Így dolgozunk és egyáltalán nem idegesít, sőt, jobb a kapcsolatunk azóta.
dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Pfú, én megőrülnék tőle:D

Mármint ha nincs külön szoba hozzá.

Én is, ő is beszélünk, morgunk, reagálunk magunkban munka közben, szóval mindig menne a "nekem szóltál? Ja, nem, cska magamban besézlek, bocsi" dolog.


Illetve én rendre bömböltetem a metált vagy Disney dalokat munka közben, vagy ha fülesen megy, akkor dúdolom, éneklem.

Pl befejezek egy folyamatot és közlöm a világgal: "the cold never bothered me anyway PAPPPPPARAAAA"


Ő meg nagyon nem bírja ezeket a dúdolásokat stb...

Nyilván én meg rosszul vagyok, ha "beragad" a zene és nem dúdolhatom.

Egyébként emiatt az irodában is tök nehéz meglennem:D


De szerencsére ő eljr dolgozni én meg nem. A jövőbeli házunkban meg lesz külön dolgozószobánk.

dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem vagyunk az a pár aki szeret mindent együtt csinálni és szimbiózisban élni, vannak külön hobbijaink, programjaink - ezt csak azért írom, mert alapvetően vannak olyan párok akik imádnak minden percet együtt tölteni, de mi nem ilyenek vagyunk :) Ehhez képest tökéletesen működik az, hogy mindketten itthonról dolgozunk.

Mindketten home officeban dolgozunk, de külön szobában. Régen egy kis lakásban is megoldottuk, most nagyobb lakásban élünk így még könnyebb. Mindketten sokat vagyunk megbeszélésben, meg szeretünk csendben egyedül dolgozni, így viszont teljesen kényelmes, nem zavarjuk egymást. Kevés interakciónk van egymással nap közben, szóval tök jó összefutni párszor a konyhában, meginni egy kávét mielőtt megyünk a dolgunkra, beszélgetni egy pár percet, megölelni egymást. Az is tök jó, hogy kb egyszerre végzünk és mivel az utazás nem vesz el időt így több lehetőségünk van csinálni valamit egyből munka után, több idő jut egymásra is meg saját magunkra is.

dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
10 eve vagyunk együtt, az utobbi 4 evben full HO. Egyaltalan nem zavar, sot, tok jo, hogy ennyit egyutt tudunk együtt lenni.
dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindketten homeofficeban dolgozunk. Külön helyiségben van az íróasztalunk, ennyi. Nem zavaró.


Igyekszünk szocializálódni munkán kívül, ami miatt nem idegesítő az állándó "együttlét".

dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is megőrülnék. Nekem kell a saját tér, saját idő.
dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!