Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt alszol a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alszol a pároddal?

Figyelt kérdés

Miért és mióta?


Mi fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és 3 hónapja lakunk együtt, de nem alszunk egy ágyban.

Heti 5-10 alkalommal van szex eztől függetlenül és minden más tökély, de ezt nehezen veszi be a gyomrom. 30 évesek vagyunk amúgy.

Neki ez az első együttélése, marhára zavarja, hogy fixen ott vagyok mellette, már az is, hogy lélegzem. Ez viccesen hangzik, tudom. :D

Amikor randiztunk és alkalomszerűen aludtunk egymásnál, akkor mindig együtt aludtunk, bár összebújni akkor sem szeretett.


febr. 29. 02:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
Oh, vannak még rajtam kívül ilyen nők? Nálunk mondjuk a gyerek zavart be, de mi sem alszunk együtt. És nem is hiányzik, jó ez így. Én se vagyok az a másik nyakában lógó típus, sőt zavaró ha valaki állandóan bújna.
febr. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
21%
Tehát ez max szexre alapul komolytalan nekem az ilyen kuka....
febr. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Én el nem tudom képzelni, hogy ne vele aludjak, nélküle nem is tudok kényelmesen aludni, ha esetleg nincs itt. Nekem kevés egy kapcsolatba a szex, ha a párom nem tudna/akarna velem aludni, nem lennék együtt vele.
febr. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%

Pszichológusok szerint a hosszú házasság titka a külön hálószoba, de legalább a külön ágy.


Nem tesz jót a házasságnak, hogy az egyik biztosan nem tudja kialudni, kipihenni magát. Ha ez rontana a szexuális, az érzelmi életen, az régen rossz.


Én pl. szeretek sokáig olvasni. Éjszaka biztos fölébredek, vizet iszom, wc, mosdó. A férjem horkol. Ő nem bírja a túl meleget, én fázós vagyok.

Ő olykor ágyból tévézik, én utálom.

35 éve boldog házasság,

febr. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Már 20 éve.
febr. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Évek óta külön ágy. Az évek alatt egyre csökkent a szex, a masikhoz való közeledés. Szinte lakótársakká vátunk. Ami a másiknak jó, az nekem nem volt az igazi míg bele nem törődtem. Aludjatok külön, csak ne reméld azt, hogy ez végig ugyan úgy marad mint most perpill.
febr. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%

Hát, egy ágyunk van, de csak kb 2-3 órát vagyunk egyszerre benne, akkor is ott van a gyerek közöttünk.

Számomra az lenne a tökéletes ha lenne egy saját hangszigetelt szobám ahol akkor és annyit aludhatok EGYEDÜL amikor akarok... Nincs igényem az együtt alvásra, kifejezetten zavar mindenki, dehát most ez van...

febr. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%

#4!

Angol tudósok és pszichológusok mondták ezt, ugye? Baromság amit írtál.

Egy házasságban élő pár miért nem alszik együtt? Ne az olvasott baromsagra hivatkozz, hanem a saját tapasztalatodra. Csak akkor vannak egy ágyban mikor szexelnek!?

Alkalmi szexpartner akkor a házastárs?

febr. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%
És 8# leírta a kulcsszót. Alkalmiszexpartner. Annak érzi magát a nő hosszú idő elteltével. Bizony annak. Rádásul megszokásból már amikor ott a végén odabújik sem lesz olyan érzés aminek kellenie.
febr. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

Együtt alszunk, de nem összebujva. Jó alvók vagyunk mind2en.

Anyámék pl 30 éve külön alszanak és mégis jól megvannak.

febr. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!