Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt alszol a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alszol a pároddal?

Figyelt kérdés

Miért és mióta?


Mi fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és 3 hónapja lakunk együtt, de nem alszunk egy ágyban.

Heti 5-10 alkalommal van szex eztől függetlenül és minden más tökély, de ezt nehezen veszi be a gyomrom. 30 évesek vagyunk amúgy.

Neki ez az első együttélése, marhára zavarja, hogy fixen ott vagyok mellette, már az is, hogy lélegzem. Ez viccesen hangzik, tudom. :D

Amikor randiztunk és alkalomszerűen aludtunk egymásnál, akkor mindig együtt aludtunk, bár összebújni akkor sem szeretett.


febr. 29. 02:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Igen. Van persze. Ez főleg egyénenként és kor szerint változik.
febr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%
Persze hogy együtt. Mióta együtt vagyunk 3-4 éjszaka volt amikor nem tudtunk együtt aludni, szenvedtünk is olyankor rendesen.
febr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
23%

Jelenleg nem. 7,5 évig aludtunk együtt. De egyre jobban horkol, közben gyerek is lett, én egyre fáradtabb lettem (füldugó ezen nem segít). Úgyhogy jelenleg külön alszunk. Kivizsgálás elvileg folyamatban, gyakorlatilag lehetetlen időpontot szerezni. De pont múltkor volt téma egy Facebook csoportban, hogy akit műtöttek ilyen miatt, ott mik a tapasztalatok, és sajnos legtöbben azt írták, hogy baromi sokáig tart a felépülés, baromi fájdalmas, cserébe nem igazán segít. Vagyis ez azért nem olyan egyszerű, hogy elmész orvoshoz és hipp-hopp megoldódik.

Nem tudom mi lesz hosszútávon, most ugye várjuk hogy egyáltalán felvegyék a telefont a rendelésen. De nekem amúgy jó így. Szex ugyanúgy van, és fetrenghetek egyedül az ágyban. Pár éve még el sem tudtam képzelni, hogy külön aludjunk, de most már konkrétan élvezem. Nyilván ha valóban elmúlik majd a horkolása, akkor aludhatunk újra együtt, de jó tapasztalat ez nekem így hosszú évek után, hogy mennyire pihentető tud lenni a jó kis saját ágy. Nem értem sokan miért írnak itt úgy, mintha konkrétan maga az alvás valami kihagyhatatlan közös program lenne ami közelebb hoz egymáshoz. Alvás előtt így is ugyanúgy összebújunk, beszélgetünk, filmezünk, telefonozunk. Aztán én átjövök a saját szobámba, ledőlök, és alszok. A férjem még amúgy is kint maradna molyolni, én gyerek óta sokkal korábban fekszem le mint ő. Csak jó, hogy nem ébreszt fel mikor ő is lefekszik.

Úgy látom amúgy, hogy ha gyerek születik, akkor sokan ott engedik el a közös alvás dolgot. Mert ott tényleg minden perc pihenés számít, amúgy is kaotikusak az éjszakák, plusz órákkal is eltolódhat a két fél korábban egyező napirendje. Aztán sokaknak bejön és így maradnak.

febr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi probléma a szuszogással és horkolással van. Mi összebújva alszunk a párommal, de reggelre általában az ágy 2 végében találjuk magunkat, 2*2m ágyunk van, néha egymásra merőlegesen ébredünk. :)

A párom szokott horkolni, de csak akkor ha háton fekszik, ilyenkor tudom hogy át kell fordítani és akkor nyugtom van. Ha nagyon fáradt vagyok akkor nem kelek fel a horkolására sem.

Megszoktuk egymást és nagyon hiányozna ha nem lenne mellettem.

márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván együtt alszunk, egy ágyban, és még ébren összebújunk, puszi csók, és aztán mindenki megy a saját térfelére aludni. Én nem tudok elaludni, pihenni úgy, hogy a másik a nyakamba szuszog, kényelmetlen, + szoktam forgolódni, mocorogni, az összebújva alvást egyáltalán nem bírom. A férjem abszolut megérti:)

Egyébként 14 éve vagyunk együtt.

38/N

márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
59%
Fiatalon el se tudtuk volna képzelni, hogy külön aludjunk. Most is egy ágyban töltjük az estét későig, viszont, amikor már ragad le a szemem, átvonulok a másik szobába, mert csak egyedül tudom rendesen kialudni magam. Naggon ébren alszok füldugóval is, a férjem legkisebb mocanására is felébredek. Ha mellettem alszik, meg se mer szegény moccanni. Nem csak a horkolás a gond, bár az se lenne állapot, hogy percenként felébresszem, hogy ne horkoljon. A férjem korán kel, és amikor kel, engem is felébreszt. Nem tudok visszaaludni. Ő szeret tévé mellett aludni, én nem bírok. A szexhez ennek semmi köze, amikor alszik az ember akkor nem szexel. Mi pedig csak akkor vagyunk külön ágyban, amikor alszunk. Imádjuk egymást, de így tudjuk rendesen kipihenni magunkat.
márc. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Mi külőn alszunk éd még csak nem is szexelünk. Senki nem aszex. Egyszerűen nem szeretjük egymàst, de együtt kell élni. Nincs más járható út.n
márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Együtt alszunk, de általában szörnyen nem pihentető.

Mocorog, rám fekszik!, lehúzza a takaróm, rám dobja az övét, ő nyitott ablaknál fázik, egy időben állandóan leesett a telefonja, azt hittem, kibszom az ablakon :D...


Ha volna még egy szobánk, ahová elfér egy nagyobbacska kanapé, akkor kiköltöznék. Nem azért, mert nem szeretem őt - szeretem -, hanem mert sokszor kialvatlan vagyok.


Pedig alapvetően nem "szűk" az ágyunk, de így is.

márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
De apám pl úgy horkol, hogy mellette lehetetlen aludni :D
márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mi fél évtől élünk együtt és "természetesen" együtt alszunk, viszont nálunk - leíráshoz viszonyítva - kevés a szex. Nem is tudnánk máshogyan aludni, mert egy nagy szobánk van. :D Ha összeveszünk, akkor nincs hová menekülni. ^__^"" Időnként horkolok és azzal van kis problémája, de ez belefér.


35/F

márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!