Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan, aki migrénes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki migrénes vagy fejfájós? Mennyire nyomja rá a bélyegét ez a párkapcsolatodra?

Figyelt kérdés

márc. 6. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire nem nyomja rá.
márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Párom az. Nem értem, miért nyomna bélyeget a kapcsolatunkra? Ez hogy merül fel? :D
márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Programot még nem kellett lemondani emiatt, de ha nagyon odavan az asszony, akkor bevesz valami erősebb tablettát, és lefekszik pár órára. Szerencsére ritkán van ilyen, a gyengébb esetek gyakoribbak, de az már lassan fel sem tűnik, legalábbis nekem.
márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon durván jelen van sajnos, még hányni is szoktam miatta.

Semennyire nem nyomja rá a bélyegét a párkapcsolatomra, megértő és szeretetteljes párom van.

márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire. De van rá gyógyszerem. Amíg nem hat, ha éppen itthon van a férjem is, akkor segít, amiben éppen szükség van. Ha egyáltalán kellene valamiben, de legtöbbször nem kell segítség. Meg a gyógyszer is elég gyorsan hat.
márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

A páromnak NDPH-ja van: minden nap, napi 24 órában fáj a feje. Semmilyen gyógyszer, akupunktúra, diéta nem segít, az orvostudomány egyelőre nem tud rá megoldást.

Rengeteg programot lemond, mert csak az alvással tudja elterelni a figyelmét, enyhén depressziós, és igen, ez eléggé rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra. Igyekszem megertőnek lenni, de néha nehéz.

márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én migrénes vagyok. Elég ritkán van szerencsére, de akkor viszont nagyon erős. Mostanában nem szoktam hányni, ami még rosszabb mert így még tovább szenvedek (általában kb. 8 óra, de volt már 10 is). Programot nekem biztosan nem kell lemondanom miatta, mivel mindig este a programról hazafelé kezdődik este 8 körül és hajnali négyig tart. Még nincsen párkapcsolatom, de úgy gondolom hogy ha valaki ezt nem tudja megérteni akkor valószínűleg mást sem fog, és így nincs értelme belemenni a kapcsolatba. Mostanában úgy szoktam csinálni hogy az elején amíg még bírom, ugyanúgy beszélgetek a családommal ahogy máskor, ami jó is figyelem elterelésnek. Később amikor már nem bírom felmegyek a szobámba és megkérek mindenkit hogy hagyjanak békén, nekem ilyenkor teljes nyugalomra van szükségem. Amúgy is idegi alapon van nekem az egész, ilyenkor egy nagyon pici idegesítés is elég ahhoz hogy még sokkal rosszabb legyen, amikor amúgy is elviselhetetlen. Sajnos megtapasztaltam ezt is 10 évvel ezelőtt, nem túlzás hogy életem legrosszabb napja volt.
márc. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!