Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Munkakeresésnél figyelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkakeresésnél figyelembe veszitek a párkapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Ha ő mondjuk 8 tol 4ig dolgozik, akkor figyeltek arra hogy ti ne olyan munkát valasszatok ahol pl állandó délután kell menni, tehát szinte alig latnatok egymást?

Ha kevés a lehetőség, ilyet is elvállaltok?



2023. febr. 26. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesen igen, de hosszú távon nem vállalok el olyat, ami rossz a házasságomra nézve. Viszont a számlákat is fizetni kell.
2023. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi más lehetőség, nyílván vállalnám, aztán mellette keresgélnék ami megfelelőbb időben. Mi is más időszakban dolgozunk hétköznap, de a hétvégénk szabad, így nem csinálok belőle nagy ügyet.
2023. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi egyidőben dolgozunk. Mehetne más helyre több pénzért, de az együtt tölthető idő számunkra fontosabb.
2023. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Időszakosan igen

Legalább le tudom csekkolni ebbol a másikat.

Pl csak engem zavar az hogy kevesebbet lehetünk majd együtt vagy őt is?

Amikor kevesebbet vagyunk együtt akkor romlik a kapcsolat hidegül vagy hova tendálunk? Aggodik vagy feltalálja magát nelkulem amig nem érek rá, vagy egyenesen ennek örül is?

Pár hónap mulva még egyutt leszünk vagy rámentünk csak ennyire? Azért lett vége mert ennyi már betett a kapcsolatnak ill neki?


Ha ilyen miatt romlana a viszonyunk akkor lehet rá se mennék arra hogy kinkeservesen találjak másik melot jobb időbeosztással.

2023. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Szóval akivel romlik ilyen miatt a kapcsolat minősége netán kifelé kacsintgat is ráértében, nem tart ki mellettem, olyanért én sem fogok küzdeni
2023. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes lehet róla szó, de még úgy is kell az együtt töltött idő (pl esték plusz hétvégék), de hosszú távon nyilván jó, ha a munka nem megy az együtt töltött idő rovására
2023. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is érdekem, hogy ne legyen extrém és kiszámíthatatlan a munkaidőm, illetve hogy közel legyen a munkahelyem vagy ne kelljen bejárni. Szóval ilyen szempontból igen.


De ha én normális 8-4-ig munkarendben vagyok, ő pedig 24 órázik, háromműszakozik meg az arcán pörög hétvégén, akkor nem gondolom, hogy nekem kellene változtatni.

2023. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Az attòl függ. Ha anyagilag tellik rà akkor keresek,vàlogatok az ideàlis munka megtalàlàsàig de ha kell elvàllalom ami adòdik mert a megélhetés nincs ingyen.
2023. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
a férfiak igen, a nők nem
2023. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Amikor szükséges volt, mindketten vállaltunk olyan melót ami nem volt túl jó ilyen szempontból, pl amikor a covid korlátozások miatt mindketten egyidőben vesztettük el a munkánkat. De tudtuk hogy csak átmeneti. Amint lehetett, megint részben összehangoltan lett munkahelyünk ahogy egyébként is van. Nálunk ez pl azt jelenti, hogy hétvégén nem dolgozunk, sem ünnepnapokon, és pl karácsony és szilveszter között sem.
2023. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!