Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért élnek az emberek mérgező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek az emberek mérgező kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Miért maradtok sokan olyan kapcsolatokban, ahonnan előbb vagy utóbb úgyis ki kell lépnetek, mert lelkileg tönkrementek? Tűritek a hazugságokat, a bántalmazást, hogy nem úgy bánnak veletek, ahogy azt emberileg megérdemelnétek. Egyszer meg csak jön egy pont, ahol azt mondjátok elég. Miért kell ezzel várni, mit reméltek?
márc. 31. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerelem, pénz, félelem, kényszer, gyerekek. Ezek szoktak lenni a fő okok.
márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Mert otthon is azt kapták, számukra normális még akkor is ha sznevednek. Inkább azt vállalják mint egyedül lennének legalább egy kis ideig.
márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Erről Varga Juditot is meg lehetne kérdezni.


Egyébként szubjektív véleményem szerint azért, mert félnek az egyedülléttől.

márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Pedig az ember sosincs egyedül. Szülők, barátok ha az sem akkor kollégák, a munka ami eltereli a figyelmet.
márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akik körülményeikből adódóan nem is tudnának más fajta kapcsolatban élni.Értsd: nincs családja, anyagilag kiszolgáltatott, közös gyerekkel nem tud hova menni, stb. stb.Az a gond, hogy ilyen helyzettel egy idő után sokszor még azok is visszaélnek, akik különben "normálisak" lennének, ha érted mire gondolok.Egyszerűen az emberekben benne van, hogy uralkodni akar, kihasználni a másik ember nyomorúságát.
márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

#3


Te tényleg ilyen agyatlan droid vagy, hogy azt minden kérdésnél elsütöd?


Egyébként az a fő oka, hogy aki ilyenben él az már nem egészséges lelkileg és elvesztette a realitását így benne ragad a mérgező kapcsolatban.

márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

"Pedig az ember sosincs egyedül. Szülők, barátok ha az sem akkor kollégák, a munka ami eltereli a figyelmet."


Az nem ugyanaz.

Az emberek kb. 95%-ának a párkapcsolat létszükséglet. Kell neki, mert párkapcsolatban AKAR lenni. Mivel azonban nincs elegendő önbizalma, és nem bízik abban, hogy talál jobbat, a kisebbik rosszat választja.

Apropó, a párkapcsolat 100%-ban az érzelmekre épül. Hiába mérgező egy kapcsolat, ha szereti a másikat, akkor NEM fogja elhagyni. Tudom, mert voltam én is ilyen kapcsolatban.

Ezek az emberek, akik ugymond szenvednek egy párkapcsolatban, nagyon gyorsan lelépnek akkor, amikor már kihűltek az érzelmek + jött egy másik alak.

márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted minden kapcsolat csupa jó dologból áll? Meg ha el is válnak, szerinted mekkora rá az esély hogy egyáltalán megismerkedhessenek valakivel, aki ráadásul mindenben tökéletes? Én elváltam, de igazából meg is bántam, mert egyedül sokkal nehezebb minden. Itt van a nyakamon még 11 évig a gyerektertás, 40-es férfiként nulla, zéró az esélyem ismerkedni. Csak duma, nagy nagy duma hogy ha elválsz, onnantól kezdve kinyílik a világ. Hát ja, már akinek. Nálunk csak az volt a baj, hogy a feleségem kijelentette hogy nem lesz szex, mivel őt ez sosem érdekelte csak eljátszotta. Őt serdülő kora óta taszította a meztelenség, a saját testét sem gyurmázta sosem. Tehát közölte hogy mától nem lesz szex. Én meg hittem a közbeszédnek, hogy bármikor bárhol találhat az ember nőt, kapcsolatot. Na ez a legnagyobb kamu! Ha valami csoda folytán fél évben egyszer egy nő válaszol, akkor miután közlöm hogy elvált apuka vagyok, abban a szent pillanatban le is léptek. Szóval most élhetek egyedül egy sz*r albérletben, fizethetem a gyerektartást, nőre vagy legalább az ismerkedésre esélyem sincs, két munkahelyen dolgozok a pénz miatt. Kisvárosban élek. Inkább maradtam volna házasságban. Ami nagyon rossz az az, hogy minden nap azzal szembesülök hogy nem érek semmit a nők szemében, azaz értéktelen vagyok. Ja persze, gyúrjak, öltözködjek, stb. Az a helyzet hogy van két diplomám, normális ember vagyok, nem elhízott, sőt. Az hogy ez nem elég, akkor ne legyen az. Bohócot nem csinálok magamból, normális ruháim vannak, normális hétköznapi ember vagyok. Ez vagyok én, sosem szerettem volna mást mutatni magamból, amit adok, azt adom életem végéig. Én sem várom el a nőktől hogy mást mutassanak, majd 1 év múlva azzal szembesít hogy ami eddig volt, az csak a beetetés miatt volt.
márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

#8 Megmondom neked őszintén nőként, hogy mi a helyzet.

A nőknek alapból egy full lehúzó kizsákmányolás egy férfivel fenntartott párkapcsolat.Innentől kezdve alapból nagyon hamar ráun a nő a szexre, mert nem úgy működnek, ahogy a férfiak.

A nők reaktívak, őket önmagukból fakadóan nem hajtják a hormonok.

A legtöbb férfi semmit nem képes nyújtani egy nőnek.

Hosszútávú kapcsolatban akkor fog a nő szexet akarni, ha nincs kizsigerelve, agyon dolgoztatva, nem mindenre ő van egyedül, nem kell attól tartani, hogy éhendöglenek, ha a nő kiesik a munkából átmenetileg vagy kevesebbet keres, ha a problémákat nagyobb részben a férfi oldja meg.

Más esetben nem fog téged sem tisztelni, sem biztonságban érezni magát melletted, ezáltal szeretni és kívánni sem fog.

Lehet rajta háborogni, de az igazság.

márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

9. Én férfiként tökéletesen egyetértek veled, holott sejtheted ki vagyok. Tudod aki mindig kilométeres kommentekben osztja az észt. Szóval úgy érzem közelítünk egymás felé. Pontosan az van, hogy a nők másként működnek, de mégis az agész világ azt szajkózza, hogy a nők születetten szeximádók, a nőknek mindig a szexen jár az agyuk. Azt is kijelenthetem, hogy kétféle embertípus aki jelenleg szopó ágon van, az egyik a rendes, odaadó, figyelmes nő, a másik a rendes, odaadó, figyelmes férfi. Hidd el, ezeket a férfiakat sem tisztelik vagy nézik sokra hosszú távon. Nem az a baj hogy nem jók, a párosításokkal van a gond. Én álom férfi lennék sok nőnek, de a feleségemnek csak egy unalmas, hétköznapi, mindent megoldó házmester. Én meguntam azt hogy neki csak az a fontos hogy én mint apa és férj működjek, neki ez elég. Semmi szexi, semmi szex, semmi pajkoskodás csak a sótlan, vagyis a halálian unalmas sótlan hétköznapok, ahol minden nap 10X utal rá hogy a szex az csak kizsákmányolás, a szexet minden nő utálja, a szex csak kötelező rossz egy nő életében. Oké, megérteném ha egy tróger lennék. A női ismerőseim meg irigykednek a feleségemre, meg állandóan azt mondják neki vigyázzon rám, mert ritka vagyok. Ez nem nagyképűség, nem én mondom, én szerény vagyok de tényleg! Ott a női oldal: kedves, odaadó, háztartást vezet, gyerekekkel foglalkozik, dolgozik, minden nap szexel a férjével. Erre az mit csinál? A nagy semmit! Link, sz*r helyen dolgozik, nincs pénz, nem segít, elvan a langyosba. Aztán a nő agya azon kattog hogy jujjjj mit kellene még csinálnia, nehogy ott hagyja. Szóval a párosítások!


Én lennék az élharcosa annak, hogy a nőket ne állítsák már úgy be, mintha a szexen kívül nem érdekelné őket más, meg mintha a nők alapból orál-anál, mélytorok, 5 pasi egy nő fanatikusak lennének. Sok férfi tényleg ebből indul ki sajnos, a még nagyobb baj hogy itt a gyk-n is sokan azzal jönnek, hogy nőként mindegy hogyan, csak szexhez jussanak, meg 50 évesen 3 20 évessel dugatják szét magukat. Lehet ezt mondani, de többet ártanak vele a női nemnek mint gondolnának!

márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!