Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért élnek az emberek mérgező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek az emberek mérgező kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Miért maradtok sokan olyan kapcsolatokban, ahonnan előbb vagy utóbb úgyis ki kell lépnetek, mert lelkileg tönkrementek? Tűritek a hazugságokat, a bántalmazást, hogy nem úgy bánnak veletek, ahogy azt emberileg megérdemelnétek. Egyszer meg csak jön egy pont, ahol azt mondjátok elég. Miért kell ezzel várni, mit reméltek?
márc. 31. 11:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%

#10: "de mégis az agész világ azt szajkózza, hogy a nők születetten szeximádók, a nőknek mindig a szexen jár az agyuk"


??? WTF?

Linket, légyszi.

márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

#10 Sok mindenben egyetértek veled.

Viszont én még ezt nem hallottam, hogy a nőket szexközpontúnak állítaná be a társadalom, épp ellenkezőleg.Ez csak bizonyos férfiak vágyvezérelt gondolkodása, akik nem értenek a nőkhöz.

Persze, vannak ilyen nők is, de ők általában valami mentális betegségben szenvednek és/vagy traumatizálódtak.

A nők többsége, akik egészségesek lelkileg és mentálisan pont, hogy nem így állnak hozzá a szexhez/élethez.

márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
#9: Nem kellene általánosítani a saját rossz tapasztalataid miatt. Szerintem sok nő kikéri ezt magának amit leírtál és sok olyan férfi is - akik ugyan nem a szex miatt - de ugyanúgy kizsákmányolva érzik magukat, a tisztelet legkisebb jele nélkül. Sajnálom hogy így alakultak a dolgaid és nem jobban.
márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

11. Nézd a világot nyitott szemmel, főleg a médiát. Nézd meg a fesztiválokat, a szigetet, a BS-ot. Nézd meg a külföldi trendeket, a női szexuális szabadságot. Aztán nézd meg hogy előszeretettel nagyítják fel a színes bőrűeket, főleg a nőknek imponálva. Itt a gyk-n is rengeteg olyan női komment van felpontozva, ahol arról regélnek, hogy a szex a minden, hogy a férfiak irigykednek hogy a nők ma már bármikor szexhez juthatnak és jutnak is. Sok olyan komment van ahol azzal jönnek a nők hogy náluk bizony naponta 3 szex van, és ha egy napig kimarad akkor már a falat kaparják. Aztán ott van az orális szex mint alapvető, sőt mint alap-alap technika, amit szégyen ha egy nő nem csinál. Sőőőőt, erre pont a nők dobnak rá egy lapáttal, amikor azzal jönnek hogy ez nekik mennyire jó, mennyire imádják ha, már bocs a kifejezésért, ha spermát nyelnek. Az anál is már nagyon közkedvelt. Mennyi nő mondja hogy a szex már az első randin szinte kötelező, mert ők nem pazarolnak időt olyanra akinek kicsi vagy rossz az ágyban.


Azért ne legyünk álságosak, ma a szex nem a férfiakról a férfiak igényeiről szólnak, hanem a nőkéről. Rossz szex= gyenge pasi. Normális férfiak ugyanúgy frusztráltak emiatt, mert félnek hogy nem elég nagy, nem elég vastag, nem lesz a komplett testet beborító 3dl-es spermazuhany, az anál nem vonzza őket, vagy ki tudja milyen extrát akar a nő.


Az igazsághoz tartozik, hogy a személyes tapasztalatom ennek ellentéte, valahogy nem igazán találkoztam a pályafutásom alatt olyan nővel, aki annyira firtatta volna a napi szexet. Sőt! Gyakorlatilag totál jól el lenne szex nélkül is, nem érez késztetést arra sem hogy ruha nélkül mutatkozzon előttem este, vagy hogy rám csavarodjon a szexet akarva. Ha van is szex én "erőltetem", magától sosem kezdeményezne érdeklődés vagy vágy hiányában. Ami fura, hogy a környezetemben élő férfi ismerőseimnél is ez a helyzet, már akivel beszéltem a témáról. A sportcsapatom tagjainál is dettó. 40+ életkor.

márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én szerintem ezt nem lehet így kijelenteni, hogy a nők alapvetően nem szeretik a szexet, el vannak szex nélkül.

Nagyon sok nő ugyanúgy igényli a napi szexet mint a férfi még 3 év után is, vagy az egy héten többször történő szexet.

Én szerintem attól függ, hogy kinek milyen a "vére".

Előfordul az életben olyasmi is simán, hogy tudja a nő, hogy a kapcsolat nem működik már, vagy nem fog és mégis szexel a férfival.

Nyugodtan részt vesznek szexkapcsolatokban, barátság extrákkal kapcsolatban, SZERETŐI VISZONYOKBAN is mindenfajta lelkiismeretfurdalás nélkül.

Úgyhogy egy egész nemre ráhúzni,hogy nem szeretik a szexet, az orális szexet, változatos szexet egyszerűen butaság.

márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15. Nem az egészre húztam rá, de a többség simán el van szex nélkül is. Én 20+ nőt tudok magam után, ebből egy volt szeximádó, egy volt aki aránylag normálisan állt hozzá, a többinél csak én erőltettem. Pedig voltak akik szerelmesek voltak belém. Volt olyan, akivel egy évig jártam mire lefeküdtünk, de az is borzasztó volt. Megfogadtam hogy végigcsinálom ha törik ha szakad. Ő 21 és 26 voltam. Sajnos nekem ez a tapasztalatom.


Innen a gyk-ról is az a tapasztalatom hogy sok nő csak beszél a szexről, ha helyzet van zokszó nélkül lelépnek. Elvileg szeretőt kerestek. :) Házasok voltak, én is az vagyok. Nekem a szeretőzés, mármint találni egyet nem arról szól hogy szemét vagyok, de nem fogok arról letenni hogy amíg élek, legalább egy nő legyen akin látom hogy akarja a dolgot, nem utolsó sorban élvezi is, nem pedig csak letudja. El lehet ítélni ezért, nem érdekel. Most negyvenes vagyok, sok időm már nincs. Prostizás kizárva.


Viszont szeretőt találni nehezebb mint írni egy négyes lottót. A lehetetlen határát súrolja, mert eszméletlen férfitömeg hajt ugyanerre, aminek egy része olyan külsővel rendelkezik hogy behúzzák a lehetséges nőket. Véletlenül meg valahogy nem találkozok olyan nőkkel, akikkel kialakulhat valami.

márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert van, aki élvezi. Van, aki nem tud változtatni, nincs küzdési stratégiája, nincs hova mennie, önbizalomhiány, várja, hogy változás legyen.
ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17. Milyen változást várnak?
ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs hova menni
ápr. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!