Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem tudja mit akar a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja mit akar a párom?

Figyelt kérdés
Több mint éve együtt vagyunk távkapcsolatban. Idén költöznénk össze viszont mindig mást mondd. Eddig biztos volt benne utána azt mondja nem tudja után biztos benne és ez így megy már egy ideje. Hogy mindig mást mondd. Nem is hozza fel a témát pedig lassan itt az ideje. Tényleg sok probélámaja van mert nem jönnek most össze neki a dolgok de nekem sosem fordult meg a fejembe hogy nélküle. És tudom hogy szeret engem ezért nem értem ezt.
ápr. 4. 07:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Több mint 2 éve*
ápr. 4. 07:22
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
31%
Pénzügyi gondok?
ápr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos a kapcsolatban, vagy nem akar veled összeköltözni.
ápr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

A mond az 1 d.


Felszólítómódban írjuk 2 d vel.

ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt hasonló, nem tudja mit akar tipusu pasim, nem is tervez hosszutávra meg ilyeneket vágott hozzám. De mikor lett másik barátom hirtelen én lettem a nagy ő és el akar venni menjek vissza meg sírás évekig.

Elmehetnek ilyenek a p.csába.

ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
És még lepontoz a sok hülye.
ápr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érsz neki annyit, hogy azonnal lépjen.
ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Csak egy nyálkás lyuk vagy.
ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem lennék együtt valakivel, ha mindig mást mond. Hogyan lehet így tervezni?
ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A tavkapcsolat azert kenyelmes neki, mert konnyebben tud mas noket hajtani. Persze tudja, hogy az osszekoltozest lebegtetnie kell, mert amint kiderul, hogy esze agaban sem volt osszekoltozni, akkor lelepsz. Igy inkabb bizonytalankodast szinlel, mert addig megvan betevo szex is. Toled is. Ez a tavkapcsolat rakfeneje, nem tudod kiismerni a masikat, mert rovid ideig barmit el tud jatszani neked, utana meg hazamegy es oszkarnak hivja a masik baratnoje.
ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!