Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most ezzel mit kezdjek? Hazudott

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mit kezdjek? Hazudott

Figyelt kérdés

Mostanában furcsán viselkedik a párom ( férfi), nem igényli a szexet, elutasít engem, és nem is akar beszélgetni.


Rákérdeztem, hogy van e valakije, de azt mondta, sose csalna meg és mást sem csalt meg( ami nem igaz, mert 1000%, hogy csalta a nőit, ezt biztosan tudom.)

Nem vágtam vissza neki, hogy hát mit handabandázik, tudom az igazságot, de legszívesebben az arcába kiabálnám.


Semmi közöm nincs a múltjához, engem csak az dühít, hogy hülyének néz és hogy hazudik. Holott már nagyon régen 1x egy ilyen esetben a fejéhez vágtam, hogy xy mellett randizgatott más városban. Lefagyott, aztan utána próbálta szépíteni a dolgot.


ápr. 23. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Kevesebbet hisztizz/hibáztass. Akkor jobb lesz a szex.
ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Így van ez amikor valaki tudja, hogy a másik csalfa egyén és nem tud benne megbízni még akkor se ha az a csalfa alak őt nem csalta meg, nem csalja és nem csalná meg. Mit csinálj? Szakíts vele ugyanis nem bízol benne.
ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy még nem csalt meg fizikailag de az hót biztos hogy más érdekli nem te.
ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hazudott, hazudik és hazudni is fog. Hagyd a francba.
ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Minek jöttél vele össze, ha tudod azt, hogy hazudozik és megbízhatatlan?
ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Már van másik nője, csak még nem biztos és addig még nem dob, nehogy két szék közül a földre essen.

Szedd össze azt a lepkefingnyi önbecsülésedet és dobd ki te. Legközelebb meg ne kezdj olyannal, akiről már az induláskor tudod, hogy hazug és csaló.

ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Leclerc ***** válasza:
100%
De ha biztos vagy benne hogy meg fog csalni, akkor minek vagy vele?
ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

"hülyének néz és ... hazudik"

A "párod".

Szerintem már sejted, mit kell mondanod és tenned.

ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem szólnék semmit. Megvárnék még pár ilyen alkalmat-csendben, és az utolsónál (mindenkinek más a pohara) szó és minden cirkusz lépnél-mostani szóval Ghostolnék.



Cirkusz minek? senkinek nem jó-elsősorban önmagad öngólja


Rákérdezni minek? Azt mondja amit hallani akarsz, ami oly távol áll mint Makó Jeruzsálemtől.


Van jövő ilyen emberrel? Nincs, akkor meg minek egymás idejét húzni.


Tudnád az ilyen emberre rábízni az életedet? Nem, mert az ilyenek azok akik első pillanatban amikor az érdekükben áll elárulnak, és mentik az irhájukat.Ők az első a süllyedő hajóról-mindig.


Akkor van még kérdés mit tegyél?

ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
*ami oly távol áll a valóságtól
ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!