Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinél mi a boldog együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mi a boldog együttélés jellemzője, illetve színtere?

Figyelt kérdés
nálunk az estékre, és a kanapé, ágy, bevásárlás háromszögre koncentrálódna. mivel nem egy helyen dolgozunk, egymástól távol, max neten tartjuk a kapcsolatot, páromnak munkájából adódóan néha a hétvégéi is munkával telnek, akkor se tudunk mindig elmenni együtt. maradnak a leírtak, illetve néha színház, mozi.külön hobbijaink és baráti körünk van. másoknál hogyan van ez?

2014. dec. 2. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
keményen megdugom
2014. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
keményen megdug. De én nem érzem jól magam ebben az egyhangúságban. Ő így boldog.
2014. dec. 2. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha minden nap láthatnám, megölelhetném csókolhatnám..
2014. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajnos ez nekem is így volt az előző párommal. csak én még moziba, színházba, egyéb helyekre sem tudtam elrángatni. otthon már csak evett, meg elaludt a tv előtt. bezzeg ha bulizni ment a barátaival, akkor hiába volt marha fáradt, hajnali 3-4ig nyomta. szerintem ez így nem normális.
2014. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4"

épp ez a kérdés: szerinted ez hogy lenne normális? mivel kellene másnak lennie, hogy ne érezzem kevésnek?

2014. dec. 2. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdést...


Előző barátommal folyton együtt voltunk. Imádtuk egymást, tökéletes volt az összhang. Koncertekre jártunk, közös barátokkal mentünk el ide-oda ( szerintem ez fontos )... ésatöbbi. De nyilván az ember tizenévesen máshogy él egy kapcsolatban, és máshogy éli meg lelkileg is. :) Még naiv, még rózsaszín ködben él, és ártatlan.


Most távkapcsolatban élek, bár egész jó az átlagunk. 8 hónapja vagyunk együtt. Ha együtt vagyunk, konkrétan otthon fetrengünk, és semmi mást nem csinálunk. Együtt főzünk, takarítunk, fürdünk, eszünk, filmezünk, összebújunk, nagyon sokat beszélgetünk, és persze szeretkezünk:) Aztán elmegyünk színházba, kisfilmeket forgatunk, fotózunk ( ez a közös érdeklődési pontunk, persze van különböző hobbink is ) sétálunk, kávézunk, sörözünk, barátokkal eljárunk...


Egy kapcsolat akkor lesz kiegyensúlyozott, és boldog, ha az ember önmagával rendben van. Akkor tud úgy választani magának párt, úgy tud a másikkal viselkedni, ahogy megérdemli. A sok beszélgetés segít! Ha a lélek rendben van, akkor a test is jól lesz. Én ezt tudom tanácsolni.

2014. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Egy kapcsolat akkor lesz kiegyensúlyozott, és boldog, ha az ember önmagával rendben van. "

azt mondja, hogy ő rendben van.....

én viszont nem érzem ezt magamon. Néha szükségem lenne a lelki támogatására, tanácsaira, érdeklődésére, de csak ritkán tapasztalom ezt tőle

2014. dec. 2. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más egy boldog kapcsolat , főleg ha a felek együtt élnek egy idő után monoton az egész.. ha neked ez így nem felel meg akkor próbálj meg tenni ellene kérdezd meg a párod miben lenne benne esetleg ..
2014. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Beszélj vele erről! Kérd ki a véleményét! Beszélgess, és te is érdeklődj. Az lehet, hogy beindítja őt is. Mindenki máshogy működik, másra van szüksége, mást érez helyesnek. Nehéz összehangolni magad valakivel, ha együtt éltek, mert megjelennek az apró dolgok, azok, amik mondjuk idegesítenek a másikban, de máshogy kezeled őket, mert szereted az illetőt, azonban nem szabad minden mellett elmenni.


Egy idő után úgy is rá fogsz jönni, ha neked valami nem jó. Idő kell, lehet, hogy később már semmiségeknek fognak tűnni a jelenlegi problémák. Ha hosszú távon bizonytalanságot érzel magadban, ki kell beszélni magadból, lehet, hogy az ő érvelése új szemszöget ad a te szemléletednek. Nem megoldás, hogy szakítasz, és az sem, ha hagyod úgy a dolgokat, ahogy vannak, hogy ne legyen konfliktus, mert az megöli a kapcsolatot.


Remélem tudtam segíteni. Ha bármi gond van, nyugodtan írj privátban.

2014. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A munka miatt én is csak esténként látom a páromat. Ha nagyon fáradt, nem piszkálom, hagyom, hogy elvonuljon pihenni, ilyenkor bekuporodik a laptopja elé, és megnézi a kedvenc sorozatainak új részeit. De egy héten legalább egyszer tartunk egy közös "lazulást". Ez abból áll, hogy beteszünk valami zenét, vízipipázunk, iszogatunk, vicces videókat nézünk, beszélgetünk, édeskettesben. Ezek rendszerint remekül sikerülnek, és jót tesznek, mindkettőnknek kisimulnak az idegei, és nagyon megnyugtató, meghitt. :) Hétvégéken igyekszünk kimozdulós programokat szervezni, akár kettesben, akár barátokkal. De van, amikor ő is dolgozik hétvégéken, olyankor vagy elfoglalom magam, vagy csinálok programokat, esetleg meglátogatom a szüleimet, stb. Az a jó, hogy alapvetően mindketten igénylünk egy kis egyedüllétet, ezért ha épp nem ér rá velem lenni a meló miatt, akkor is feltalálom magam. Ebben tökéletesen kiegészítjük egymást, nálunk ez az egyik alappillére a boldog együttélésnek. :)


26/N

2015. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!