Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek hogy esne ha a vőlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne ha a vőlegényetek nem ellenezné, hogy kimenj külföldre?

Figyelt kérdés
2 éve élünk együtt ő 36 én 26 éves vagyok. Becsődölt a vállakozásom és az itthoni fizetésből nem igen tudok megélni.Minden felesbe megy és ìgy csak az albi+rezsi 60.000ft/fő + étel, tel.számla, ruha, autó. Nem maradna 1ftom sem. Neki jól megy a vállakozása és pont lakást akar venni mert van annyi félretett pénze. Szóval a lényeg, hogy mondtam neki hogy sajnos ki kell mennem. :( de ő csak annyit mondott hogy pár ÉVRE kimehetek hogy sok pénzünk legyen ìgy tudunk itthon venni egy közös fullos lakást.szörnyű rosszul esett. :(
2016. jún. 8. 14:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Én örülnék,hogy olyan ember a võlegény aki támogat és kettõnk javát nézi. Kicsit gondolkozz érettebben, amúgy az ha a felek kis idõt távol töltenek egymástól, jó próba,hogy megnézzék tényleg egymásnak lettek teremtve.
2016. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%

Miért, az hogy esne, ha inkább közölné, hogy legyél szíves itthon nyomorogni, hogy neki legyen este szex?


Nyilván látja, hogy bajban vagy, és támogat bármiben, ami kihúzhat a csávából. Épeszű, együttműködő felnőttnek tűnik. Ha mindketten jobban kerestek, akkor tudtok egymásnál hétvégézni addig is.


Vagy lejjebb kell adni az igényeket, nem kell állandóan ruhákat vásárolni és az autó is maradhat egy darabig a garázsban. Az oké, hogy kimész, jobban keresel, (igaz drágább is az élet), lesz egy kis tartalékod, de aztán hazajössz, és akkor megint kevesebbet keresel. Hosszabb távú megoldás kéne, hogy ha itthon képzelitek el a jövőt, akkor itthon is meg tudjatok élni. Ha feléled a tartalékot majd, akkor megint kimész évekre, vagy hogy?


De mindegy, én örülnék, ha nem lehúzni akarna és visszatartani, hanem vállalná a nehézségeket velem együtt.

2016. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

De most is olyan a munkahelyem hogy 7 napból hetet dolgozom szinte csak éjszaka találkozunk

A kinti meló meg olyan lenne hogy 1 évben 2x lehet hazajönni.

2016. jún. 8. 14:09
 4/30 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom ő látogatna meg, ha jól keres, nem? De mégis mit vársz? Két hónap alatt nem fogod halálra keresni magad odakint, szóval mit szeretnél, mit mondjon?
2016. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem 2 hónap hanem évek.
2016. jún. 8. 14:12
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
De basszus, te közölted, hogy csődbe mentél és ki kell menned dolgozni évekre. Ő meg mondta, hogy oké, pár évre menj ki, hogy megalapozzátok a közös jövőt. MI A PROBLÉMA???
2016. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén, arra számítottál, hogy azt mondja, maradj, majd ő eltart addig? Vagy mégis mire?


Normálisan reagált, hiszen támogat a tervedben, amivel előálltál. Azt meg sem említetted neki, hogy maradni szeretnél, de ebben a segítségére lenne szükséged? Ha mondtad, leültél vele beszélni erről és elhajtott, akkor megértem a kiakadást, de ha ezt fel sem vetetted, mint opció, hanem előálltál azzal, hogy mész és közben csendben arra vártál, hogy majd ő marasztal és felajánlja, akkor ne haragudj, de jó nagy hülye voltál.

2016. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Noblesse Oblige ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy te nem a gyakorlati, hanem maximálisan a érzelmi, szirupos oldaláról nézed a dolgokat! Ami jelen esetben nagy hiba.


Már nálunk is szó volt róla, hogy kimegyek külföldre a párom szemrebbenés nélkül igent mondott. És nekem ez igen jól esett! Mert ha ragaszkodna hozzám, hogy mindenáron itt maradjak és ez tarthatatlan, akkor súlyosabb választás elé állok: ő vagy az, hogy boldoguljak az életben. És egy jó kapcsolat esetén ezen nem kell filózni. Az ember hoz áldozatokat. Mi is éltünk együtt távkapcsolatban, kibírtuk, mert a szeretetünk erősebb volt. Most megint boldogan vagyunk együtt. De mi hajlandóak vagyunk áldozatokat is hozni, egymásért, és kapcsolatunkért is.


Szóval, igen, nagyon romantikus, meg könnyfacsaró, ha férfi órákat sír, arról, hogy mi lesz vele nélküled. De az igazság az, hogy aki egy kicsit is gyakorlatias, az látja, hogy csak keresztbe tenne neked!


Én örülnék, a páromnak, hogy velem van és támogat. Persze már, ha te olyan alkat vagy, akit legalább egyszer meg kell jól töcskölni, hogy érezze, törődnek vele, ilyen esetben viszont a kialakult helyzet szívás.

2016. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Csak annyi a bajom vele, hogy azért kell kint güriznem éveket hogy ő luxus lakàst tudjon venni.
2016. jún. 8. 14:20
 10/30 Noblesse Oblige ***** válasza:
*heti 1x
2016. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!