Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen lesz így a közös jövőnk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz így a közös jövőnk?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 2 éve élünk együtt. Tervezzük az esküvőt. Albérletben lakunk, mert nekem nincs lakásom ő pedig szeretne kpra venni mert megtehetné de még nem

találta meg a megfelelőt. Én pont annyit keresek hogy kifizetem az albit+ étel felét és marad vagy 10.000ftom. Szóval nem sokat. Ő 5-6 száz ezret. Szept.től megszűnik a munkahelyem ezért intéztek nekem külföldön munkát. Mondtam a páromnak hogy ki kell mennem mert itthon nem tudok megélni. :( az volt a reakciója hogy akkor nyugodtan menjek ki ha nincs más megoldás. :(


2016. jún. 16. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez furi, hogy nem marasztal pedig az övéből simán ellennétek. Én mennék külföldre és nem jönnék haza.

Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak semmilyen nem lesz a közös jövőtök mert nem lesz. Nem azért mert kimész mert én is egyedül mentem ki külföldre, de az én párom utánam jött és nem így nyilatkozott róla, hanem hogy tudja, hogy úgysem tud visszatartani. Inkább ő is kijött velem. Bár ugye te párodnak nincs rá szüksége, de tényleg nem értem, hogy iért ne élhetnétek az ő pénzéből még ha egy kicsit is míg találsz más melót.

2016. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Ti mar most sem vagytok egy egyseg, egy par, tok mindegy minek hivjatok magatokat. Olyannal en meg nem terveznek meg egy napot sem, aki az eletem tarsa akar lenni, de siman hagyja hogy nyomorgjak havi 10 ezer forintbol mikor o felmillakat keres havonta.
2016. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul ő 40 és 33
2016. jún. 16. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:

2. Láthatóan külön kasszán vannak. Már miért kéne akkor mégis megosztani a pénzét a pasinak a barátnőjével? A külön kassza az külön kassza. Pont az a lényege, hogy nincs osztozkodás. Közös kasszánál van az, hogy összedobják a fizetésüket, és egyben kezelik.


Kérdező. Szerintem, ha ennyivel elintézte, hogy menj ki nyugodtan, akkor nem hinném, hogy valóban közös jövőt tervez veled. Ez így túl rideg hozzáállás.

2016. jún. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaza van sajnos a többieknek, nincs közös jövőtök. Ebben az a legfurcsább hogy az eljegyzés is megvolt. Ha nem tervez veled hosszú távú komoly kapcsolatot akkor miért kérte meg a kezed? Mert ebből nagyon az jön nem tervez. Vagy ő a házasságot hogy gondolta? Majd te nyomorogsz a gyesből ő meg éli világát? Én egy ilyen emberre inkább nem alapoznék. Szerintem is menj ki de ne gyere vissza hozzá.
2016. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4# és akkor mi van ha gyerekük lesz? A nő éljen meg a gyesből? Egyébként a vőlegénye nem csak a pasija tehát kicsit furcsa nekem.
2016. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem azzal van a baj hogy milyen a kassza meg milyen nem. Hanem hogy a bajban a pasi egyaltalan nem segiti a kerdezot kasszatol fuggetlenul sot elnezi a 600ezres fizetese mellett hogy az 10 ezer forintot se tud felrerakni egy honapban. Ez pedig gaz, mert mar eskuvo elott elbukott annal a resznel hogy egeszsegben betesegben stb. tamogatjak egymast.
2016. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6.

Egy olyan kapcsolatban ahol a felek összeköltözést terveznek, együtt élnek, anyagi dolgokat is meg kell tudni beszélni. Ettől is párkapcsolat.

Felelősségteljesen az vállal gyereket aki dolgozott és gyedet kap legalább. Plusz mivel közös a gyerek, a pasi támogatja. És ugye nem kell 3 évig otthon ülni. Hamarabb vissza lehet menni dolgozni. Van olyan is, hogy felváltva anya, majd apa marad otthon a gyerekkel x ideig.

Hogy ezeket a dolgokat hogy rendezik egymás közt, azt meg kellene tudni beszélni egy normális kapcsolatban.

2016. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8# így van, épp ezért gondolom hogy ez a kapcsolat nem normális. Mert oké hogy a gyereket támogatja, de nővel mi lesz? Bármikor adódhat betegség is van olyan élethelyzet amikor az egyik fél nem tud dolgozni. Ilyenkor támogatni egy kéne a másikat. Persze igazad van ezeket meg kell beszélni. Bár szerintem ez alap egy kapcsolatban, főleg ha komolyra fordul a dolog, márpedig egy eljegyzés elég komoly.
2016. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tűnik egy párkapcsolatnak, az eljegyzés meg nyilván nem komoly.

Ha nincs más, menjél külföldre, őt meg felejtsd el... ő is el fog 2 hét alatt.

2016. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!