Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elengedjek egy idősebb nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjek egy idősebb nőt vagy küzdjek érte hátha lehet közös jövőnk?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, ő 28 lesz nem sokára. Mikor elkezdtünk ismerkedni nem tudtam hány éves, később derült ki. Nagyon megvan a vonzalom az első pillanattól kezdve és belsőleg is egy hullámhosszon vagyunk. Igazából nagyon passzolunk egymáshoz és komoly érzéseim kezdtek kialakulni irányába. Most viszont elküldött hogy keressek hozzám való fiatal lányt, mert nem ugyan ott tartunk az életben, ő már szeretne családot alapítani. Tény hogy én még most nem akarok gyereket de őt sem tudnám elengedni, annyira megfogott, pont olyan nő amilyet szeretnék magamnak. De tényleg más ez mint egy csak egy fellángolás. Fogalmam nincs most mit csináljak.
2016. máj. 27. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hová rohan, 28 évesen?
2016. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy hagyd békén, akkor hagyd békén. Ne legyél gyökér.
2016. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben a kérését. Ő már családot szeretne, te még nem, gondolom, nem akar még sok évet várni a szüléssel, mire utoléred, egy nőnél sose lehet biztosan tudni, meddig képes szülni, ismertem olyat, aki már 30-as éveiben klimaxolt, és ha addig nem szült volna, utána már esélye nem lett volna.
2016. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem őszintén mondta, tudom hogy igazából nem akarna elhagyni. Ő már így is úgy gondolja kicsit el van késve, szeretett volna fiatal anya lenni. Ezért nem akar velem időt pazarolni. De ha szeretjük egymást akkor ez így mégsem jó.
2016. máj. 27. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké, de te akarnál már családot, gyereket? Most oké, hogy vonzódtok egymáshoz, de ez egy fontos pont, és ha ebben nincs egyezés, akkor egyikőtöknek meg kell alkudnia, és az bármelyikőtöknek lehet fájdalmas alku.
2016. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most azonnal nem tudnám elképzelni a gyerekvállalást de 25 éves korom környékén ha anyagilag is úgy állok akkor igen. De erről még nem is tudtam vele túl sokat beszélni, mert elég hirtelen hozta meg ezt a döntést, hogy ne folytassuk.
2016. máj. 27. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
ha komolyan gondolod vele, akkor küzd a kapcsolatotokért. ha nem, akkor jobb ha békén hagyod!
2016. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sok a 6 év, egyáltalán nem sok. Ő viszont családozna, Te nem, így szerintem próbáld meg elengedni, ha ezt kéri, akkor muszáj. Még lehet egy esélyed, ha mégis meggondolja magát. Persze ne mindenáron, ne legyél "ha nincs ló, jó a szamár", de hátha hiányozni fogsz neki.
2016. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!