Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elítélendő ha azt szeretném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha azt szeretném, hogy eltartott legyek?

Figyelt kérdés

A munkával nincs bajom, csinálnék szívesen valami szellemi munkát otthon amellett, hogy eltartanának.

Természetesen a házimunkát is elvégezném. 24N


2017. jan. 4. 18:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%

Nő vagyok, és messzemenőkig többre tartom magam annál,hogy otthon üljek, főzzek, mossak, takarítsak, gyereket neveljek, esetleg néha ha kapok megfelelő összeget még vásárolhatok is.


Agyilag lenullázódsz...


És mi lesz ha véget ér ez az egész? Mihez kezdesz magaddal?

2017. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem szeretnék gyereket.
2017. jan. 4. 19:09
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

Figyelj, próbáld ki!


Veszélyeztetett terhes vagyok, fél éve vagyok itthon, van két nagyobb gyerekem, ők délig vannak suliban. És megesz az unalom, és előre félek tőle, hogy ha három évig itthon kell még maradnom, akkor bele fogok bolondulni az unalomba.

Tudom, pici babával jóval mozgalmasabbak lesznek majd a mindennapok, van már benne tapasztatunk. :)

De most így, hogy semmi dolgom, csak főzök, mosok, takarítok, meg délután itthon vannak a gyerekek... hát nem csoda ha itt esz a fene a gyakorin. :D

Eddig ugyanezt csináltam, csak ugye 8 óra munka mellett, most ezt a 8 órát nem tudom kitölteni.

Ha most elém állna a férjem, hogy ő úgy döntött, hogy legyek háztartásbeli, soha többé ne menjek dolgozni, nagyon csúnyán ellátnám a baját szegénykémnek. :(

2017. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%

Ha otthon vezeted a háztartást, kedvezel a társadnak, neveled a gyerekeiteket - az nem éppen eltartás.


Súlyos összegeket fizetnek mások ezekért a tevékenységekért.

2017. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Egyenlőre nem szeretnék gyereket."


Tehát gyereket sem akarsz, és egye(n)lőre szó jelentését sem ismered. Így már tényleg kiesik egy komolyabb karrier. Legalább önismereted van.

2017. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

Végre valaki kimondja. Én is annak örülnék, ha lenne gyerekem, és a családommal lehetnék. Olyan szívesen főznék, sütnék is valamit, új recepteteket próbálnék ki, de erre - egyetem és diákmunka mellett - nagyon kevés időm jut. Egyébként szerintem a családi érzés és összetartás is nagyobb, ha tiszta, bevetett ággyal és a kedvenc ételével tudom hazavárni a férjemet.

A héten amúgy - az a vicc - itthon vagyok, mert decemberben olyan szinten túlhajtottam magam, hogy most hétfőn nem találtam itthon a helyem, és lelkiismeret-furdalásom volt, hogy miért nem mentem.

Introvertált lévén amúgy nagyon jól elvagyok itthon is, és én ki tudnék tölteni 8 órát, mert sok hobby van, amit szeretek(rajzolás, festés, kalligráfia, ékszerkészítés, körmözés, olvasás [tudományos könyveket, regényeket és fanficeket egyaránt szeretek], sőt amikor középiskolás voltam, én is megpróbáltam írogatni, de ez abbamaradt a túl sok teendő miatt) Ezen kívül imádok maszkokat készíteni, varrni, szóval ilyen díszlethez való dolgokat.

Nyilván ezekből is tudnék pénzt teremteni, és az is lenne a cél, hogy legyen otthon végezhető munkám, ami bejelentett is egyébként rendes cégnév alatt. Szóval hagyjuk, én nem is eltartott akarok lenni,csak otthon szeretnék dolgozni, kiélni a kreativitásom, és közben szerető környezetben lenni olyan emberek sokasága helyett, akikhez semmilyen érzelmi kötődés nem fűz, csak hogy együtt pakolunk egy gyárban.


21/L

2017. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
26%

Kitartott hazicseled szep jovo..

A nok 99 % hazimunkat megoldja munka mellett

Gyereket nem akarsz jobb is hiszen milyen anyai pelda otthon ulsz es vakarod ..

2017. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

"A nok 99 % hazimunkat megoldja munka mellett "


A nők nagy része ezt a párjával közösen teszi.

Az életbe nem lennék napi 8 óra mellett háztartási alkalmazott, csak normális pasit kell találni, aki nem egy csecsemő.

2017. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Egyenlőre nem szeretnék gyereket."


Tehát gyereket sem akarsz, és egye(n)lőre szó jelentését sem ismered. Így már tényleg kiesik egy komolyabb karrier. Legalább önismereted van.



Te ebből az egy hibámból ítélkezel felettem?

Utánanéztem, és igen, valóban úgy kellett volna írnom, hogy "egyelőre", (mindig megnézem ha valamiben nem vagyok biztos, ez esetben azt gondoltam jól írom) de hogy emiatt szerinted ne lenne semmi komolyabb célom az életben...

2017. jan. 4. 21:08
 20/25 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki eltartott volt és a férje főzött mikor hazaesett a melóból. A csaj max vmi gyorskaját rakott elé.

Valahol azért gáz ez a mentalitás, hogy életed nagy terve találni valakit aki eltart. Alapjáraton nem ítélném el, ha egy kapcsolatban úgy döntenek a felek hogy mivel a férfi nagyon jól keres így a nő inkább ne menjen el 8 orába dolgozni csak azért h vmi keveset kapjon. De ebben az esetben minden házimunka elvégzése az ő feladata. A baj akkor jön ha ezt nem csinálja meg vagy hiszti kíséretében teszi. Gondolj bele ha dolgozol nyugodtan szidhatod a munkát, fönököt, kollegákat de a férjednek nem panaszkodhatsz hogy jajj megint mosogatni kell, mert ö tart el. Ill ne legyenek illuzióid ha a szerelem elmúlik majd megkapod, hogy "nélküleü te semmit nem érsz, ha kidoblak felkopik az állad aranyom". Ha nem is ennyire nyersen de kézenfekvő hogy egy-egy vita során ez vagy így vagy úgy felhozódjon. Szóval ha egy mosolygó házitündér szerepét akarod akkor legyél eltartott, de szerintem jobb az ha az ember összeszorítja a fogát és tanul, dolgozik. Ne érts félre én is utálok dolgozni járni, mivel introvertált is vagyok szívem szerint én is valami otthoni munkát végeznék. Azzal viszont semmi baj nincs ha otthon dolgozol. Barátnőm is igy csinálja, majdenem annyit keres mint én és eszembe nem jutna elvárni tőle hogy minden házimunkát végezzen el ő, mivel nem is tartom el. Persze jól esik ha főz valamit mire hazamegyek de akkor kaja után én mosogatok el. Láthatod hogy így már teljesen más a helyzet. Ne legyél eltartott, mert az egyenlő a teljes kiszolgáltatottsággal.

2017. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!