Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen jogaim vannak eltartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jogaim vannak eltartott barátnőként?

Figyelt kérdés

Máig dolgoztam, ok nélkül kiraktak. A párom dolgozik, de az ő keresete nem elég kettőnkre, így új munkát keresek.

Állítólag van rá esély, hogy kapjak munkanélkülit, még találok valamit.

A munkanélkülit, amit kapok, azt kezelhetem én, vagy jobb leadni a páromnak? Illetve a megtakarított pénzemet, amit addig raktam félre, ameddig dolgoztam, megtarthatom? (egyedül raktam, nem közösen)


Vagy ilyenkor illik minden fillérrel szegény dolgozó párunkat támogatni?


amugy lány


2015. dec. 1. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megtarthatod, a munkanélkülit és amit eddig kerestél is... Azokkal azt csinálsz amit akarsz. Attól még mert épp nincs munkád, nem leszel te és mindened a párod tulajdona... Ne viccelj már.
2015. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
A munkanélküli segélyt én odaadnám, a megtakarított pénz pedig attól függ mennyi, de valószínűleg azt is, mivel nyilván nem tudsz most egy ideig felesben hozzájárulni a kiadásokhoz tehát nincs értelme külön kasszának.
2015. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha odaadom az összes pénzem, és mondjuk összeveszünk, kirakhat az utcára egy fillér nélkül. Emiatt nem tudom...
2015. dec. 1. 18:25
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es, nagy összeg, több havi teljes keresetemnyi
2015. dec. 1. 18:26
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmiképp ne add oda neki a pénzed.
2015. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
94%

Neked sajnos az a legnagyobb problémàd,hogy nem stabil kapcsolatban élsz. Milyen màr az is,ha összevesztek,kirak egy fillér nélkül az utcàra?Gondolom,nem véletlen merült ez fel benned. Ha olyan emberrel élsz együtt,aki erre képes,akkor ne add oda a pénzedet.

Ha màs lenne a helyzet,azt mondanàm,valamennyit adjàl.Rezsi,ilyen nyalànksàgok.

2015. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rezsit és lakbért fizetnék munkanélküliből is, vagy ha azt nem kapok, megtakarításból. Én az azontúl fennmaradóra gondoltam.
2015. dec. 1. 18:45
 8/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Persze,hogy megtarthatod!!!
2015. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A te megtakarított pénzed a te pénzed,a te munkanélküli segélyed, a te munkanélküli segélyed!

Légy észnél,fizesd a költségek rád eső részét,és keress munkát.

2015. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mindenképpen tarts meg amennyit tudsz, tehát a fentiek közül mindent. Ha ő kéri, akkor beszéljétek meg, de alapvetően nem erőltetheti.

F

2015. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!