Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "Wc-zés" párkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Wc-zés" párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, eddig vagy én voltam náluk, de leginkább ő nálunk. A "nagy" wc-zést itthon egyszerűen megoldottam , mert kétszintes a házunk, a folyosón van mindkét szinten a wc, így nem szűrödnek ki az esetleges "zajok", így azokat senki nem hallja. Ők is kétszintes házban laknak, a wc az emeleten volt, elég központi helyen, így akkor mentem elvégezni a nagy dolgomat, ha ő épp lent volt. Tudom, hogy ennyi idő után nem kellene szégyenkezni emiatt, de mindig is próbáltam észrevétlenül elintézni ezt a dolgot itthon is, hogy a családtagok se hallják, hasmenés esetén csapot nyitottam, stb.

A párom kivett egy albérletet és megbeszéltük, hogy februártól én is odaköltözöm. A gond az, hogy állítólag nem egy nagy lakás, ráadásul a wc és a fürdő külön van (így csapot se tudok nyitni), tehát feltehetően a wc-ből minden "zaj" kiszűrődik majd. Tudom, hogy ez gyerekes, de mindig is frusztrált, hogy bárki is hallja azt ami a wc-n történik, úgy gondolom, hogy csak rám tartozik.

Hogyan tudnék ezek túllendülni? Más párkapcsolatokban ez hogy működik?


2017. jan. 12. 15:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%

Viccesnek tűnik, de valós dolog :D


Én ezt úgy oldottam meg, hogy mondom neki, hogy "lécci nézd egy picit a tévét a nappaliban", és vágja a dolgot, ő is ugyanazt mondja nekem :) Így elkerülhető a zajos kellemetlenség. :)

2017. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
68%
Mekkora problèmák...
2017. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerre húzod és nyomod. :D
2017. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
57%
Köhögj közben ! :D :D :D :D
2017. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%

jaj de jó olvasni, hogy másnak is vannak ilyen gondjai XD

én 5 éve vagyok együtt a barátommal, 1 éve lakunk együtt, de még mindig szenvedek :D

sajnos időzítgetni szoktam, tehát mikor épp nincs itthon/játszik/zenét hallgat...


tudom, hogy nem jó ez így, és hosszú távon nem egészséges, de nem tudom úgy elengedni magam, ha bárki hallja, főleg ő :D fura, mert más egyéb dolgokban egyáltalán nem vagyok gátlásos, simán fogta már a hajamat, mikor hánytam, vett már ki belőlem tampont, de ez.. :D


én reménykedek, hogy majd megszokom, és lesz itt esetleg valami jó tipp :D

2017. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy, majd csinálod, és túllépsz rajta :))) Mi egy 30 négyzetméteres panelben kezdtük a kapcsolatunkat (az ő albérlete), így az első hosszú hétvégén már szembesülnöm kellett azzal, hogy a vécé ajtaja szemben van a hálószobáéval, és minden hallatszik :D Szemérmesen hallgattunk egymás "zajairól" eleinte, de most már poénkodunk rajta :)
2017. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mondhatni, röhejesek az emberek. Egy természetes dolgon, mit össze filóznak. Azzal meg semmi gond, hogy ledobáljanak magukról minden ruhát.

A WC-és, egy természetes emberi szükséglet.

2017. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%

Vicces olvasni, de tényleg kicsit kellemetlen a helyzet.

Mi még nem költöztünk össze, de itthon is igyekszem kerülni a zajokat és olyankor mindig nyomom az öblítést. :D

2017. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
84%

Hasonlóan az egyes válaszolóékhoz, mi is kérjük, hogy "Na most csapj valami zajt, amíg vissza nem jövök :D"


Remekül működik :D :D :D

2017. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
74%

Párom panelban lakik, én eleinte borzalmasan szorongtam, nagyon idegesítő. Persze, ez neki is feltűnt. Egy idő tán már azért siettem haza, mert fáj a hasam emiatt. Hozzátenném, nem arról volt szó, hogy direkt tartogattam, egyszerűen nem ment, csak görcsölni kezdtem egy idő után. Nyilván rájött, mi a probléma, és egy idő után már szurkolni kezdett, hogy sikerüljön... Végülis bevált, már nem görcsölök a dolgon, csak hamar letudom, mert semmi kedvem ahhoz, hogy "menni fog kincsem, nyomd csak!" és hasonló megjegyzéseket hallgassak közben :'D

Most már csak annyit mondunk utána a másiknak, hogy egészségedre, esetleg megjegyezzük, hogy aznap igen erős a mélynyomója.

Szóval megértelek, de inkább tedd túl magad ezen gyorsan. Jobban jársz :D

2017. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!