Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "Wc-zés" párkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Wc-zés" párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, eddig vagy én voltam náluk, de leginkább ő nálunk. A "nagy" wc-zést itthon egyszerűen megoldottam , mert kétszintes a házunk, a folyosón van mindkét szinten a wc, így nem szűrödnek ki az esetleges "zajok", így azokat senki nem hallja. Ők is kétszintes házban laknak, a wc az emeleten volt, elég központi helyen, így akkor mentem elvégezni a nagy dolgomat, ha ő épp lent volt. Tudom, hogy ennyi idő után nem kellene szégyenkezni emiatt, de mindig is próbáltam észrevétlenül elintézni ezt a dolgot itthon is, hogy a családtagok se hallják, hasmenés esetén csapot nyitottam, stb.

A párom kivett egy albérletet és megbeszéltük, hogy februártól én is odaköltözöm. A gond az, hogy állítólag nem egy nagy lakás, ráadásul a wc és a fürdő külön van (így csapot se tudok nyitni), tehát feltehetően a wc-ből minden "zaj" kiszűrődik majd. Tudom, hogy ez gyerekes, de mindig is frusztrált, hogy bárki is hallja azt ami a wc-n történik, úgy gondolom, hogy csak rám tartozik.

Hogyan tudnék ezek túllendülni? Más párkapcsolatokban ez hogy működik?


2017. jan. 12. 15:24
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
39%
Meg büdös...nyilván a párod se rozsaillatút kakál.
2017. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem, hogy a páromnak milyen illatú a kakája, sem az, hogy a kapcsolatomat elemezzék ki egyesek, csupán megoldás keresek erre, illetve érdekelt volna másoknál ez hogy megy/ment. Feltételezem, hogy akik amellett állnak ki, hogy ez természetes dolog, ők sem azzal kezdték a párkapcsolatot, esetleg a közös együttélést, hogy odaeresztettek egy lepkét a másik orra alá, esetleg egymás előtt versenyt rendeztek a WC-n, hogy ki tud nagyobbat produkálni. Bár amilyen emberek vannak manapság semmin sem lepődnék meg.
2017. jan. 12. 20:36
 23/41 anonim ***** válasza:
28%

3éve vagytok eggyütt és eleg szomorú hogy nem mersz vécére menni,ha ő ott van.

Oralis szex sincs?

2017. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
45%

"Meg büdös...nyilván a párod se rozsaillatút kakál."


Mi férfiak nem kakálunk, mi sz/\runk! (És nem szeretkezünk, hanem b/\szunk, de az már másik story...)

2017. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Azt meg végképp nem értem, hogy a WC-néznek mi köze az orális szexhez. :D Egyesek azért elég röhejesek!
2017. jan. 12. 22:32
 26/41 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, hagyd rájuk, gondolom ők a blaha közepére is odagörbítenek, ha épp ott jön rájuk, mert hát természetes, nincs ebben semmi ciki. Aztán utána el is mesélik mindenkinek.
2017. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
86%

Haha,ismerős helyzet, mi 6 éve vagyunk együtt és enis mindig

Próbálom "titokba"vezetni.nalunk a folyosó végén van a WC,és nagyjából szerencsés is vagyok mert nem tart tovább mint egy sima pisiles, de akkor vagyok bajban,mikor wellnesezni megyünk mert ugye közvetlen a szobából nyílik a wc😁😅😅😅 olyankor próbálok mindig a medencék melletti wcbe menni 😁

2017. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Utolsó, megértelek, én is jártam már így :D Kicsit megnyugtattál, hogy te 6 év után is így vagy ezzel, már kezdtem azt hinni néhány ellentmondó hozzászólás után, hogy velem van a gond.

Most jutott eszembe, még a kapcsolat elején mikor wc-re kellett mennie a páromnak és nagy csend volt a házban (náluk a szobája mellett van a wc) akkor megkért, hogy nézzek tv-t és jól felhangosította :D Azóta párszor volt olyan, hogy nálunk volt és gondolom "le akart rázni" kis időre, így mondta, hogy elmegy wc-re, de ő is pont a másik emeleten lévőre ment. De tavaly előtt karácsonykor náluk voltunk és kicsit sokat ettem, utána görcsölt a hasam és hasmenésem lett, megkértem, hogy kicsit hagyjon magamra, mert nagyon fáj a hasam, így ő átment a másik szobába és jól felhangosítva nézte a tv-t. Szóval szerintem nálunk ez kétoldalúan ilyen helyzet, én is magánügynek érzem és ő is a sajátját szerencsére. Úgyhogy egyes hozzászólóknak nem kell félni, mert nem fogok bélcsavarodást se kapni, csak azért nap, mint nap ez érdekes lesz így előre belegondolva.

Viszont a nagyszüleim például akár nyitott ajtónál is elvégzik a dolgukat, mikor ott vagyok ugyan magukra csukják az ajtót a wc-n, de hallani ahogy "recseg" alattuk a trónszék és kb. én érzem magam kellemetlenül, a konyhában nagyokat durrogtatnak. Nem tudom, hogy az évek során ez mindenkinél így megy-e és természetessé válik vagy vannak különböző típus kapcsolatok ilyen szempontból, bár ahogy látom inkább utóbbi.

2017. jan. 13. 00:06
 29/41 anonim ***** válasza:
58%

Én sem szeretem, de ez van. Természetes dolog. Mondjuk kb negyedik találkánál hasmenést kaptam valamitől, és vagy háromszor minimum megjártam a wc,t, mindezt nála. Hát elég égönek éreztem, meg kiábránditonak, ö csak mosolygott, hogy felfujom a dolgot, és nyugtatgatott, hogy semmi gáz, elöfordul.


Azota már hánytam is (fogta a hajam), meg egyszee átáztam, ás mindent össze is véreztem (betett a zuhany alá az ágynemüt meg mosásba)... egy férfi a helyén kezeli ezeket, csak mi lamentálunk iéyen hülyeségeken, hogy kiszeret meg stb.

2017. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 bátyám van, szóval mellettük már gyerekként megtanultam a magyarok Istenét :)

Barátom mellett eleinte voltak gátlásaim, de mikor összejöttünk, ő kb már az 1. hónapban megmutatta nekem, h mit tud :D Szeptember óta lakunk együtt, sosem éreztük magunkat kínosan egymás előtt ilyen téren. De tény, h mi elég lazák vagyunk.

2017. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!