Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Autobalesetem volt és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autobalesetem volt és nagyon megviselt ezért kiirattam magam a hétre betegre de a barátom rendesen kiakadt, mert akkor ő nem tud elmenni az anyjához. Nemhogy támogatna lelkileg még belém is rúg azzal h zavarja h itthon vagyok Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Egyébként nem tiltom hogy elmenjen az anyjához, csak elvártam volna én hulye, hogy egy ilyen után mellettem legyen. Ez normális hogy valakit ennyire ne érdekeljenek a lelki dolgok? Vagy én spilázom túl?
2017. jan. 19. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem te vársz sokat, a barátod egy önző tirpák, aki nem szeret téged. Bajban jön rá az ember, kik vannak mellette igazán, ő ezen csúfosan megbukott. Őszintén szólva ezek után én a büdös életben nem lennék rá kíváncsi, szépen összecsomagolnám a cuccait és hazaküldeném anyucihoz végleg.
2017. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki ezt az idiótát!!!
2017. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 BigGeorge ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi meglepő vagy furcsa. Közületek senki sem ismeri az emberi kapcsolatok egyik legalapvetőbb igazságát miszerint a bajban derül csak ki, hogy ki az akire igazán számíthatunk, ki az igaz barát/társ?


Tudod egy hirtelen elszegényedett gazdag ember mellől is általában eltűnik szinte mindenki. Amúgy jobbulást és máskor jobban vigyázz magadra!

2017. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó elötti ami veled történt. A volt párod viselkedése szinte ugyanolyan, 'int az én barátomé.:/ nagyon elgondolkozom
2017. jan. 19. 21:51
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

Ezt ez alapján nem lehet megítélni, mert nem tudni mit jelent ez az anyához menés. Ha egész hétre le akart cuccolni rögtön másnap, és belekakált abba, hogy veled mi van, na akkor az gáz, akkor teljesen igazad van és rúgd ki a fenébe, mert egy gyökér.


Ha pár órára, akkor nem értem, mi a probléma. A helyében az első két napot veled tölteném, mert nyilván ismer annyira és látja, hogy tényleg meg vagy ijedve, egy ilyen jólesik bárkinek. De hogy engem sem posztoltatnál a "betegágyad" mellett egy hétig 0-24-ben, mert neked kínod van, elhagyod magad mint a büdösbogár, és képtelen vagy megbirkózni a helyzettel záros határidőn belül, az is hót ziher. Ha ennyire nem megy a megküzdés egy sérüléssel nem járó baleset után úgy, hogy két-három nap után nem lehet pár órára magadra hagyni, akkor tessék felkeresni egy pszichomókust, hogy tanítson stresszkezelő, szorongásoldó technikákat és legyenek megküzdési stratégiáid. Vagy az is lehet, hogy ebben az esetben is dobod, és keresel magadnak olyan pasit, aki ösztönből minden helyzetben napokig toporog kezét tördelve és kívánságokat lesve melletted. És boldogan éltek életetek végéig.

2017. jan. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!