Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ferfiakat miert akasztja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiakat miert akasztja ki, ha a parjuk azt mondja nekik, hogy nem vagyok a cseleded?

Figyelt kérdés
Harom eve elunk egyutt, en 24, o 32. Dolgozunk mindketten, felesben allunk mindent. En munka utan bevasarolok, otthon nekiallok vacsit csinalni, o addig a hiradot nezi, utana meg netezik a kanapen a laptopjan. Minden kieseik a kezebol, a furdoszobat koszosan hagyja maga utan. Osszekopkodi a tukrot fogkremmel, sz-rosan hagjya a vecet, ha borotvalkozik, a szorrel teli van a csap es nem tisztija el maga utan. Sokszor mondtam mar neki normalis hangon, hogy ha elmegy furdeni, akkor tiszta furdobe lep be, en is abba szeretnek menni utana, de csak legyintett es ignoralta a dolgot. Mindenben hanyag itthon, az en lakasomban lakunk, szeretem a rendet es a tisztasagot, de nem vagyok pedans. Ma kiakadtam azon, hogy osszefosta a vecet csurig, de nem tisztitta le maga utan. Szoltam neki, hogy van egy kis dolga a vecevel, de ram sem hederitett, probalta megint eljatszani, hogy nem tortent semmi es visszabujt netre. Mondtam, hogy nem vagyok a cseledje, erre duhrohamot kapott, orditozott, pofon vagott es elrohant. Nem engedem be tobbet, nalam vege van. A cuccat holnap elviheti, oda megy ahova akar, de nalam tobbet nem maradhat. Mi a csodat gondolnak a ferfiak, hogy valaki allandoan megy utanuk es eltisztitja a kakijukat a lakasban, legyen az nappali, konyha vagy furdoszoba??

2017. jún. 20. 21:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem a férfiak gusztustalanok. A te gyökér pasid az.
2017. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!