Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férjem egyfolytába kritizálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyfolytába kritizálja a családomat. Elegem van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk jelenleg a szüleimmél lakunk de a ferjem a hatuk mogott kritizalja oket a szemukbe meg nyalizik. A testvereimet k..vaza az anyamra azt mondja hogy egy mocskos aki nem takarit az mondjuk tenyleg igaz hogy csak en takaritok az apamat meg barmozza hogy nem tudja megnevelni az anyámat. Mikor a nagyszüleimnél voltunk ott is mindig be le kotott valamibe.ma reggel orditozott hogy rosszabbak vagyunk mimt a cigányok Mit tegyek ezzel a helyzetel? 21l 24f

#család #Párkalcsolati problmák
2017. aug. 31. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt hozzámenni... Mondd meg, neki, hogy ez neked rosszul esik. Akkor biztosan abbahagyja, hiszen szeret téged. Érdemes elköltözni saját lakásba.
2017. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Hat, kezdetnek nem kellett volna hozzamenni egy tiszteletlen taplohoz, de erre majd a valaskor magad is rajossz.
2017. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Le leszek pontozva,de meg kellett volna ismerni mielőtt hozzámentél,de! Hasznos választ is akarok adni:


Szerintem ültesd le és beszéld meg vele,hogy mi a baja és ha azon nem tudtok változtatni akkor kérd meg,hogy ne elötted beszéljen ilyen csúnya dolgokat mert neked ez fáj. Ha erre sem hajlandó odafigyelni egy kicsit sem tisztel,és ez egy boldogtalan házasság lesz... Avagy válás.

2017. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy akkor költözzetek az ő lakásába...

Ja, hogy nincstelen??

2017. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mondtam mar neki olyanok amilyenekek de a családom de mint ha megse halotta volna
2017. aug. 31. 16:41
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, hogy akkor költözzünk hozzá. Egyébként pedig ez a mondat, hogy apád nem nevelte meg anyádat, sokat elmond majd a jövőtökről.
2017. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Namármost, a kedves férjed egy tankönyvi hímsoviniszta disznó (pl.; "Apámat barmozza, hogy nem tudja megnevelni anyámat".). Csak az idiótája azt felejti el, hogy amennyiben a férfit magasabbrendűnek, családfőnek, a nőt "megnevelni valónak" tartja, azesetben felmutatnia is illene valamit, kezdésnek pl. nem a friss felesége szüleihez költözni, hanem a saját maga által megteremtett házba vinni a friss feleségét.

Félreértés ne essék, én az "egyenlően dolgozunk a közös életünkért/egyenlően teszünk bele, ezáltal (is) egyenrangúak vagyunk" - híve vagyok, de ezesetben ez nyilván fel sem merül.

Én értem, amikor a férfi azt hiszi, hogy ő a király, meg a családfő, ő mond meg mindent, stb... van ilyen. De ennek alapja is kell, hogy legyen. Ha mondjuk engem eltartana a férjem, akkor azt mondom persze én viszem a háztartást, nevelem a kölykeinket, stb..., de nálatok még ez se, sőt, ennek a szikrája sincs meg! Tehát a te kedves férjuradnak nem azért van ekkora arca, mert "kiérdemelte", hanem csak és kizárólag azért, mert a tiéddel ellentétes nemi szervvel született.

A lényeg: ez egy ostoba, múltszázadi, tudatlan fhasz, el kell válni, és kirúgni a ghecibe.

2017. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mert anyám csalja apámat azt mondta mert apam egy barom de nem normalis hogy ezzel foglalkozik
2017. aug. 31. 16:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki.Ha kicsit is tisztelne akkor nem monana ilyeneket mellesleg ha nem tud neked màs lakhatàst biztosítani akkor csöndben kellene maradnia és örülnie hogy van a feje felett fedél .Ezt meg külön undorítónak tartom hogy a te szemedbe ócsárolja a szüleidet és téged traktàl ezzel utàna meg a szüleid szemében meg nyalizik .Nem vall őszinte személyre .
2017. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Érdemes volt megházasodni. GRATULÁLOK!
2017. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!