Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férjem egyfolytába kritizálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyfolytába kritizálja a családomat. Elegem van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk jelenleg a szüleimmél lakunk de a ferjem a hatuk mogott kritizalja oket a szemukbe meg nyalizik. A testvereimet k..vaza az anyamra azt mondja hogy egy mocskos aki nem takarit az mondjuk tenyleg igaz hogy csak en takaritok az apamat meg barmozza hogy nem tudja megnevelni az anyámat. Mikor a nagyszüleimnél voltunk ott is mindig be le kotott valamibe.ma reggel orditozott hogy rosszabbak vagyunk mimt a cigányok Mit tegyek ezzel a helyzetel? 21l 24f

#család #Párkalcsolati problmák
2017. aug. 31. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Vajon hogy lehet friss házasoknak idáig jutni?

Remélem gyereketek még nincs és nem is lesz.

2017. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hogy lehdet megbeszélni vele? Momdtam már neki ha nem tetszik mehet erre üvöltözött.
2017. aug. 31. 17:20
 13/20 anonim ***** válasza:
#12 na bhaszki, ilyenkor kezdem el szégyellni, hogy házas vagyok... amikor azt gondolom, hogy a házasság az egymás feltétel nélküli szeretetén, az őszinte kommunikáción, az "érted bármikor, bármit megoldunk"-on alapul, amikor nemcsak egymás szerelmei, hanem legjobb barátai, cinkosai vagyunk, akik bármikor, bármit elmondhatunk egymásnak, stb-stb., tudnám még ragozni... de hogy egy ilyen általunk csodásnak, és a világ legjobb, legőszintébb, legszeretetteljesebb kapcsolatának tartott, házasságnak nevezett szövetségben élnek olyanok is, mint ti... hát ne haragudj, de erre nem találok szavakat. Válj el! Ez nem házasság, csak valami annak látszani akaró fhostenger, aminek köze nincs a házassághoz. Válj el!
2017. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Üvöltözött? És ezt megteheti nálatok? Az én anyám kivágta volna, mint macskát sz.rni. Mellesleg én is.

Az egy dolog, hogy a családod olyan, amilyen. Nyilván van véleménye, és nyilván neked nem hazudik róla, de ez...hímsoviniszta barom, válj el tőle a francba, és dobjátok ki onnan, mielőtt téged is megpróbálna "megnevelni".

2017. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szinte sosincs ithon senki nem elottuk uvoltozik
2017. aug. 31. 17:58
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván megtehet amit akar, te nem dobtad ki, amikor üvöltözött veled, szóval megmutattad neki, hogy téged következmény nélkül lehet alázni. Igazi lábtörlő vagy 21 évesen, csak gratulálni tudok :D Egy értelmesebb nő nem hagyná ezt a viselkedést, hanem szépen összecsomagolná a cuccait és kivágná a ház elé.


Annyit azért hozzátennék, hogy az "olyanok amilyenek, de hát mégis család" semmire se kifogás, nem kell a rokonokkal kivételezni vagy elnézni nekik bármit, csak azért, mert rokonok. De a kedves férjecskéd, ha már odaköltözött a szüleid nyakára, befoghatja szépen a hímsoviniszta pofáját.

2017. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Miért laktok ott ?
2017. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az a gond, hogy ez még csak a kezdet.

Egyrészt lehet, hogy családodat ért "kritikák" (ha annak nevezhetőek) talán igazak. Az már más kérdés, hogy egy intelligens ember ezt szebben is el tudja mondani, főleg annak, akit szeret, és főleg akkor, ha a családja a téma.

Ennyiből azt mondom, hogy egy nem túl okos, vagy nem túl jó fej emberhez mentél, esetleg mindkettő egyszerre. Az pedig, hogy neked ezek a szempontok nem számítottak, amikor párt választottál, ráadásul ilyen komoly végkifejlettel, az rólad is felvet néhány kérdést, de ez már nem tartozik annyira szorosan a tárgyhoz.

2017. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Magyarázd már el, hogy 21-24 évesen milyen égető szükség volt ennek a házasságnak a megkötésére? Pláne, hogy semmitek nincs,a szüleid nyakára költöztetek. Először talán meg kellett volna alapozni az együttéléseteket.

Egyébként én már biztos megmondtam volna neki," hogy nem az apám barom, hanem én hogy hozzád mentem. Holnapra költözz el, aztán majd az ügyvédem keresni fog, hogy korrigáljam a hibámat."

Aztán vagy észbe kap, vagy nem, de akkor bem is kár érte.

Azért álljon meg a menet. Biztos nem tökéletesek a szüleid, mint ahogy senki sem, ők úgy élnek, és kész, mindenkinek más a jó, más az értékrend, szokások. Véleménye lehet, de csak normális hangnemben, ne ócsárolgasson senkit, mikor ő pofátlankodott be oda, és neki biztisítanak lakhatást.

Én ha ez már többször is előfordult, biztos vágnám ki a fenébe, aztán odítozzon az utcán vagy ahol akar, de máshol.

Az a baj, hogy te is csak némán tűröd, simán lefegyverez és befenyít, pedig elvben te vagy jobb helyzetben. Állj ki magadért!

2017. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az olyan válaszokat, hogy mikor milyen hibát követtél el, mert általában semmi hasznuk.

De most azért mondom, hogy hiba volt az a házasság, mert még korrigálhatod, tedd is meg gyorsan.

Ahogy én látom, nem fontossági sorrendben:


Kétszínű - szemtől szembe és a hátuk mögött


Szemétláda -a neked mondja, hogy te szenvedj, a házassági fogadalom, bármiféle procedúra szerint nem ezt mondja, hanem, hogy jóban-rosszban, stb


Agresszív - a férj dolga volna a feleség "nevelése" ? Tán még a verése is?


Hálátlan - ha már olyan lúzer, hogy nem tud az asszonyának még egy albérletet sem rendezni.


Érzelmi analfabéta - ha nem lehet megbeszélni egy problémát, mert csak az üvöltözés az egyetlen eszköze, hát mi lesz ebből?


Mi lesz ebből 10 év múlva, a házsaságban rengeteg kisebb-nagyobb problémát kell megoldani, együtt. Kinézed belőle?


Ha lesz gyerek és felsír éjjel (ezek olyanok ám ♥) - majd leüvölti fejét?


Szerinted szeret, tisztel, becsül TÉGED, a feleségét?

Válj mielőbb- tévedés volt, javítsd ki!

2017. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!