Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudnám rávezetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávezetni a barátnőmet hogy fogyni kellene egy kicsit ugy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Csak egy picit kéne mert amugy tetszik nekem az alakja csak már egy picit jobban kellene vigyáznia és nem tudom hogy mondjam meg neki hogy fogyjon mert biztos megbántanám vele akkor meg inkább jobb igy. Milyen célzásokal tudnék neki jelezni ami nem tul egyértelmű de értse és ne tudjon belém kötni :D. Válaszokat előre is köszönöm.

2017. szept. 10. 12:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy kezdjen el veled sportolni. Vagy főzzetek gyakran együtt, ha van lehetőség rá, egészséges kajákat.
2017. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mi elkezdtünk együtt sportolni, és együtt sütöttünk-főztünk egészséges kajákat, magunk készítettünk nasit ami nem volt tele cukorral, stb stb.

Bár mi mindketten saját magunkon láttuk, hogy kezd nem jó irányba menni a dolog.

Szerintem elég gáz egy kapcsolat, ahol nem lehet ezt megbeszélni.

2017. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

kérdező! a szar helyesírásod nem zavar téged?


kezdjük talán itt!


én biztosan nem tudnék együtt lenni egy olyan fickóval, akinek ennyire pocsék az írásképe!

2017. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd? Rajtad mennyi plusz kiló van? Együtt éltek, közös konyhán vagytok? Szerintem semmiképp se mondd meg ezt neki nyiltan, egyrészt, mert lehet, hogy ő is érzi és őt is zavarja, másrészt, mert nem tudod, hogy nincs-e mögötte valami hormonális kiváltó ok (pl. fogamzásgátló szedése). Én is azt javaslom, hogy szervezzél közös sportos programokat, túra, tánc, akármi. A női test az évek során gömbölyödik, amugy a férfiaké is elég gyakran...
2017. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Elég sportos a külsőm nincs rajtam felesleg kockás hasam van heti 3-szor szoktam sportolni e mellet nehéz fizikai munkát végzek. Én 23 éves vagyok ő 20. Szoktunk sétáli parkokban stb. ami közel van hozzájuk , egyszer mondtam neki ha egy ilyen szép helyen laknék akkor biztos eljárnék biciklizni vagy sétálni de szerintem nem vette az adást. Nem közös konyhán vagyunk mert ő is szüleivel él és még én is. Közös sport jo ötlet de szerintem rosszul esne neki ha ilyenre hívnám. Szeret táncolni én annyira nem de benne volnék csak hát hol ?
2017. szept. 17. 13:33
 16/20 anonim ***** válasza:
Te egy szuperman vagy.Nehéz fizikai munka mellett heti 3x még sportolni is van energiád.És emelett még pluszban sportolni,bicajozni,táncolni,sétálni is lenne időd és energiád csak a dagadt barátnőd nem hajlandó.Csábítsd el a Rubint Rékát. :)
2017. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Vidd el táncsuliba.

Ha most nem tudtok erről beszélni, akkor mi lesz 10 év múlva?

Az én exem vérig sértődött mikor céloztam rá, hogy már több a súlya a kelleténél. Miközben 20kg-t hízott míg velem volt.

2017. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#14 de szóból ért az ember. Ha meg hormonális probléma áll a háttérben, akkor azt kezelni kell. Persze, hogy nem esik jól az embernek, ha szóvá teszik, hogy hízott. Az is lehet, hogy a kérdezőnek vállalnia kell pár nap mosolyszünetet. De hosszú távon a lány érdeke, hogy egy számára fontos személy figyelmeztesse, rossz úton jár.
2017. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Napi 1 óra is elég sportolni amibe tényleg el lehet fáradni úgyhogy nem értem mi a felháborító ezen. Szerintem lecsábítom magammal kondi terembe kis gugolás séta lehet még meg is tetszene neki és nem ugy adom be neki ,hogy fogyni kéne hanem jöjjön el velem kondiba mert nem akarok egyedül menni :D most nem vagyok profi ? :,D
2017. szept. 19. 11:38
 20/20 anonim ***** válasza:
2017. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!