Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rosszul esne nektek ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne nektek ha kiderülne, hogy a parotok hazudott azzal kapcsolatban, hogy mennyi a fizetése? Csak a felet mondta volna el?

Figyelt kérdés

Nem akartam elmondani hogy mennyit keresek hogy havonta minidg tudjak félre rakni ,legyen saját pénzem ami csak az enyém ,ha esetleg szakítanánk legyen félretett spórolt pénzem

Saját lakásra is gyűjtők így konnyebb össze hozni

Sajnos kiderült és megharagudott a párom

Nektek ez rosszul esne ?

N



2018. aug. 18. 19:14
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Azért mert nem tud spórolni . Így is elveri a saját fizetést minden hülyeségre és ha tudott volna meg kérni tolem akkor megtette volna

Mivek x fizetésemrol tudott amit mondtam neki így tudta hogy nincs miből kérni

2018. aug. 18. 20:01
 12/30 anonim ***** válasza:

De most pipa rád?

De ezek után is így fogtok pénzezni, nem?

2018. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, valoban nem volt szép húzás a hazugság. Az nem való egy komoly kapcsolatba.

Azon viszont gondolkodj el, hogyha féltened kell a pénzed, mert elkölti, meg úgy érzed nem tudnád ezt vele megbeszélni, hogy a közös dolgok kifizetése után a maradék pénzedből minél többet meg szeretnél spórolni (amihez minden jogod meg is van), akkor ennek a kapcsolatnak egyáltalán van jövője, értelme?

2018. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy ez még nem házasság, szóval szerintem nem csináltál semmi rosszat. Ha külön mentek, nehogy azért Te az egy szál bőröndöddel tudjál csak elmenni, megtakarítás nélkül, mert ő elcseszte a sajátját, és tőled kunyerált (volna).
2018. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Igen pipa ram mert nem tetszett neki hogy nem voltam őszinte abban hogy mennyi a fizetésem. Abban igazat adott hogy biztos kert volna belőle gondolom ezért is esett neki rosszul hogy nem mondtam el

Viszont nekem fontos a saját lakás hogy legyen nem akarok senkivel közös lakást venni

2018. aug. 18. 20:06
 16/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem értelek.... Nem mondtam hogy kötelező a közös kassza. Azt se értem hogy mi az hogy elköltené a pénzedet mert ha tudnà hogy több van kérne. Pisztolyt fogna a fejedhez vagy mi?. Tök egyszerű, nem adsz neki, mert különkasszàztok. Pont. Mint írtam, ez nem egy pàrkapcsolat. Ha az lenne, meg tudnàtok beszélni ilyen alap dolgokat. Te meg nem hazudoznàl. Gondolkozz el ezen. 2. voltam.
2018. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Amúgy meg milyen kilátásokkal rendelkezik az a kapcsolat, ahol az egyik fél külön lakásra gyűjt? Na ugye...
2018. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Azért gyujtok saját lakásra mert minden vagyam az hogy ezt egyedül önerőből össze hozzam. Kozoskodni ebbe nem akarok abból csak bonyodalom van. Soha nem lehet tudni mit hoz a jövő meddig leszünk együtt stb stb nem arról szól hogy a partneremben nem bízok csak szeretnek több lábon állni a földön

Kell egy ház ami csak az enyem az én nevemen van

2018. aug. 18. 20:24
 19/30 anonim ***** válasza:

Nagyon sok igazság elhangzott a válaszokban. Mégis miféle lábakon áll ez a párkapcsolat, ha nem lehet abban megállapodni, hogy mindenki a saját fizetésével gazdálkodik? Na és ha kér? Nem adsz, és kész. Eszébe juttatod a megállapodást. Esetleg kicsit duzzog, aztán megnyugszik. Lehet eljátsza még egyszer, aztán leszokik róla.

Azon meg tényleg gondolkodj el, hogy ilyen különbségekkel mi értelme van ennek a kapcsolatnak.

2018. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az összeköltözésetek pillanatában úgy érzed hogy nincs más vàlasztásod, mint hazudni neki... akkor mi lesz később? sajnos én is úgy gondolom, hogy ez így hosszútávon nem lesz fenntartható
2018. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!