Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rosszul esne nektek ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne nektek ha kiderülne, hogy a parotok hazudott azzal kapcsolatban, hogy mennyi a fizetése? Csak a felet mondta volna el?

Figyelt kérdés

Nem akartam elmondani hogy mennyit keresek hogy havonta minidg tudjak félre rakni ,legyen saját pénzem ami csak az enyém ,ha esetleg szakítanánk legyen félretett spórolt pénzem

Saját lakásra is gyűjtők így konnyebb össze hozni

Sajnos kiderült és megharagudott a párom

Nektek ez rosszul esne ?

N



2018. aug. 18. 19:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Én a párod helyében mélyen csalódtam volna benned. Nem csodálkoznék, ha ez szakítóindok lenne. Végül is marad pénzed utána, úgyhogy gondolom ez nem fájna neked annyira!
2018. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már kuka. Ha az elején a pénzféltés megy, meg nem bízol meg benne, akkor tényleg felesleges együtt. Akkor már jobb szakítani.
2018. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Énszerintem mindent meg lehet beszélni.
2018. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Külön kasszán kell lenni akkor, megbeszélés szerint, nem sunnyogni. Bár nem tudom, nekem nem tűnik úgy, mintha nagyon szeretnéd a párod...
2018. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek kérdező, férjemmel 10 éve élünk együtt, nagyon nem tud bánni a pénzzel. 3 éve vagyunk házasok, azelőtt nem tudta, hogy mennyit keresek, pedig első perctől együtt élünk, házasság után mostmár tudja s mindenhez hozzáférése is van.

Van közös megtakarításunk, ami az ő nevén van (amit az esküvönkön kaptunk pénz) neki ez a nyaraláspénzzel egyenlő, nekem pedig a beüt a fene de nem halunk éhen pénzt jelenti, ezt elég cifra összetaláltatni. Ahoz a kártyához aranyszabály, hogy csak akkor nyúlhatunk hozzá ha egyéb megoldás nincs (muszáj volt ezt kiháborúzzuk, hanem semmi nem maradt volna ezekből).

Ezen felül van az én számlám, s amikor rájött, hogy jóval többet keresek mint gondolta, akkor leültünk s elmondtam neki, hogy azért nem mondtam/mondok konkrét számokat, mert akarom, hogy maradjon hó végén is pénzünk, s ne haragudjon de nincs szükség 650 csavarhúzószettre, ha nem tudja, hogy vane pénz pluszban akkor eszébe se jut, hogy kell valami, csak akkor ha tényleg kell. Így, hogy tudok a saját kártyámra is gyűjteni nem esz a fene ha zörög a mosógép, vagy hűtő,mikró, stb mert ha elromlik tudok venni mást, én ezt nem azért csinálom,mert fukarkodok, vagy sajnálom tőle, hanem szeretem tudni, hogy akármi történik lesz amihez nyúlni. Pl mikor megtudtuk, hogy lesz babánk igazán jól jött a spórolt pénz a számlámon, mindenből olyat tudtunk venni amilyet akartunk, semmire nem kellett várni, írtunk listát s bevásároltunk.

Ő eurót, dollárt, fontot gyűjt- de csak fél éve kezdte (a baba születése után, a gyerkőc gyerekpénzére is valutát vesz, azt a gyereknek gyűjti), ez azért jó mert így nem tudja elkölteni, s látja is szemmel, hogy gyül.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: Nekem nem esne rosszul. Ha én fizetnék mindent/ vagy többet miközben ő gyűjtögetne, az nagyon rosszul esne, de így ahogy írod fele-felesben szerintem nincs amiért haragudjon, nem vagytok házasok, nincs vagyonközösség, nem a kárára gyűjtesz, csak magyarázd el neki is, hogy miért s mire gyűjtesz. A közös lakásvásárnak addig amíg nem vagytok házasok én nem látom értelmét, ezt szerintem megérti ő is.

2018. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik hogy tudsz bánni a pénzel, úgy gondolom h jól tetted amit tettél DE.

Ha a kapcsolatotok olyan szinten van hogy hazudnod kell bármi miatt is akkor annak annyi.

2018. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Tudom hogy eleontottam, hogy hazudtam , de nem akartam úgy járni mint az egyik ismerosom hogy a párja anyagilag kihasználta
2018. aug. 19. 10:51
 28/30 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van abban, hogy nem akarod elkotyavetyélni a pénzed. Viszont az ismerősöd azért lett kihasználva, mert hagyta magát lehúzni. Nem lett volna kötelessege adni.

És most mi a helyzet köztetek? Haragszik még?

2018. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok liba .... ilyen hukye szavakat is ki használ ..
2018. aug. 19. 17:20
 30/30 anonim ***** válasza:

Hát ez nem párkapcsolat.

Én anyagias vagyok, de egy ilyen nőt pcsán rúgnék....


A bizalmatlanságon kezdődik a probléma. Én pénzem, te pénzed...meg majd elkölti a pénzem.


Normálisék össze teszik, és megbeszélik a kiadásokat. És közösen eldöntik h mi fér bele és mi nem.


Neked csak kell egy aktuális de nem vele képzeledel az életed.

2018. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!