Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, ha nem bízok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem bízok meg ilyen szinten a barátomban?

Figyelt kérdés

Már együtt élünk egy ideje albérletben, feljött a téma, hogy veszünk lakást, hisz a mai albérlet árak mellett, ha fizetjük a lakás hitelt ugyanott vagyunk, mintha albérletet fizetnénk.

Találtunk is lakást, ami úgy volt, hogy fele a barátom nevén lesz, fele pedig az enyémen, de mivel én dolgoztam, és nem kaptam szabadnapot, mikor kellett aláírni a papírokat, azt mondta a barátom, hogy akkor az ő nevén lesz minden, de ugyanúgy felesben fizetünk mindent.

Na igen ám, de felmerült bennem, hogy mi van akkor, ha talál egy másik lányt, vagy összeveszünk, aztán meg kirak, vagy azt mondja, hogy ez az ő háza stb.

Azt mondta, hogy nem keres mást, soha nem csalna meg, de mint tudjuk ez nem így működik, és ha nem viselkedek úgy, mint egy hisztis 3.14csa, akkor nem fog kirakni sem.

Fogalmam sincs mi legyen, szeretem a barátomat, de a mai világban ennyire senkiben nem szabad megbízni. Ugyan lesz hova hazamennem, de azért mégis...



2018. aug. 30. 20:37
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ti se mennétek bele ilyenbe gondolom?
2018. aug. 30. 20:38
 2/30 anonim ***** válasza:
8%

Akkor szakits vele.

Am eleg paraszt vagy ilyen forman..

2018. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan, ilyen sz..r alak mellett miért vagy? Minősíthetetlen a viselkedése. Az ő nevén van, akkor viselje is a következményeket érte, te pedig hagyd ott. Nem erről volt szó. Ha ezt így most megtette, akkor kérdés, hogy a későbbiekben mi mást is fog tenni.
2018. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
nagyon rafkós a palid.. nehogy belemenj.. ezek után kapcsolatot se akarnék ilyennel,aki ennyire át akar bacarintani
2018. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Miért lennék paraszt?

Te megbíznál vakon a barátnődben/barátodban?

A szüleim elváltak, és láttam milyen szemétségre képesek az emberek.

2018. aug. 30. 20:43
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Ja, most ezt mondja, de senki nem lehet biztos abban, hogy x év múlva is szeretni fog. Gondod át. Én nem mennék bele! F
2018. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Eszem megall... nem tunik baromira fel, hogy epp at akarnak verni? At akarnak bszni, meg akarnak lopni, belehazudnak az arcodba... ragozzam meg? Hülye vagy, ha ennek a faszinak egy fillert is adsz. Nem vol szabadnapod, es? Ugyvedi irodaban dolgozom, nalunk emberek kotnek advet szerzodeseket mikozben masik kontinensen vannak epp. İrtok egy meghatalmazast, aztan kesz. De ne ezzel a pasival konyorogom. Ne legy ennyire ostoba hogy nem tunik fel hogy epp teged megkarositva akar 50%-os kedvezmennyel lakasra szert tenni.
2018. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok otthon a banki dolgokban sajnos.

Azért is vagyok bizonytalan, mert érezteti, hogy szeret és nincs is semmi probléma köztünk, de akkor is bennem van a félsz, szerintem jogosan.

2018. aug. 30. 20:50
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Édesjóanyám...Itt és most ígérd meg mindenkinek,és föleg magadnak,hogy NEM adsz egy fillért se a lakásba,ha nem kerül a te nevedre a fele!!! Komolyan mondom,látni akarom,hogy leírod ide,hogy nem leszel ekkora hülye,ezt most eldöntötted és 1000%-ban ehhez fogod tartani magad!!! Megvárom!
2018. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
"és ha nem viselkedek úgy, mint egy hisztis 3.14csa, akkor nem fog kirakni sem." - apja faxának mondja meg, h hogy fogok viselkedni. Mi van mostanában a fiatal nőkkel, mind csicska lett? ... A másik, h épp most akar át..verni a palánkon, álljál a sarkadra bébi, mert innentől fog jönni az igazi szopás, csak nem a kellemes fajtája.
2018. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!