Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, ha nem bízok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem bízok meg ilyen szinten a barátomban?

Figyelt kérdés

Már együtt élünk egy ideje albérletben, feljött a téma, hogy veszünk lakást, hisz a mai albérlet árak mellett, ha fizetjük a lakás hitelt ugyanott vagyunk, mintha albérletet fizetnénk.

Találtunk is lakást, ami úgy volt, hogy fele a barátom nevén lesz, fele pedig az enyémen, de mivel én dolgoztam, és nem kaptam szabadnapot, mikor kellett aláírni a papírokat, azt mondta a barátom, hogy akkor az ő nevén lesz minden, de ugyanúgy felesben fizetünk mindent.

Na igen ám, de felmerült bennem, hogy mi van akkor, ha talál egy másik lányt, vagy összeveszünk, aztán meg kirak, vagy azt mondja, hogy ez az ő háza stb.

Azt mondta, hogy nem keres mást, soha nem csalna meg, de mint tudjuk ez nem így működik, és ha nem viselkedek úgy, mint egy hisztis 3.14csa, akkor nem fog kirakni sem.

Fogalmam sincs mi legyen, szeretem a barátomat, de a mai világban ennyire senkiben nem szabad megbízni. Ugyan lesz hova hazamennem, de azért mégis...



2018. aug. 30. 20:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem mész bele. Ennyire a saját anyádban sem bízhatsz meg. Ráadásul nem a férjed. Ebben az esetben tényleg csak papírforma, hogy kinek a nevèn van, a fele a tiéd, ha váltok. De a barátod az jogilag senkid.
2018. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Legyünk jóindulatúak, lehet hogy a srác is csak naív volt, de kislány, ilyet az ember az édestestvérével sem csinál. Eszedbe ne jusson belemenni, ez nem bizalom, hanem józan ész kérdése.
2018. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
azért érezteti hogy szeret hogy fizesd,ha szeretne a te nevedre iratja a felét.naivka.
2018. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele,
2018. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Utólag is el lehet intézni, hogy a fele a nevemen legyen?
2018. aug. 30. 21:07
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha a pasid neked ajandekozza, de arrol mar lecsusztal.

Komolyan odaadtad neki a penzt mar? Alairta maganak a papirokat es vett egy fellakast gyakorlatilag a te penzedbol?

Ha igen, akkor meg adok neki 1-2 honapot es lelep.

2018. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki semmilyen pénzt.
2018. aug. 30. 21:16
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenbe nem szabad belemenni! Gyakorlatilag vettél neki egy fél lakást.
2018. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

egy zsak lepkenek tobb esze van, mint neked, kedves kerdezo.


ez nem kerdes, hogy ilyenbe nem szabad belemenni!!!

2018. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megvolt az adás-vétel, és az ő nevén van az egész lakás?

Ne fizess bele semmit! Az csak kidobott pénz lenne, és ha összevesztek, akkor egy bőrönd ruhàval mehetsz az utcára.

Azt se ő, se te, se az atyaúristen nem jelentheti ki, hogy sose lesz csúnya szakítás a végén.

2018. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!