Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, ha nem bízok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem bízok meg ilyen szinten a barátomban?

Figyelt kérdés

Már együtt élünk egy ideje albérletben, feljött a téma, hogy veszünk lakást, hisz a mai albérlet árak mellett, ha fizetjük a lakás hitelt ugyanott vagyunk, mintha albérletet fizetnénk.

Találtunk is lakást, ami úgy volt, hogy fele a barátom nevén lesz, fele pedig az enyémen, de mivel én dolgoztam, és nem kaptam szabadnapot, mikor kellett aláírni a papírokat, azt mondta a barátom, hogy akkor az ő nevén lesz minden, de ugyanúgy felesben fizetünk mindent.

Na igen ám, de felmerült bennem, hogy mi van akkor, ha talál egy másik lányt, vagy összeveszünk, aztán meg kirak, vagy azt mondja, hogy ez az ő háza stb.

Azt mondta, hogy nem keres mást, soha nem csalna meg, de mint tudjuk ez nem így működik, és ha nem viselkedek úgy, mint egy hisztis 3.14csa, akkor nem fog kirakni sem.

Fogalmam sincs mi legyen, szeretem a barátomat, de a mai világban ennyire senkiben nem szabad megbízni. Ugyan lesz hova hazamennem, de azért mégis...



2018. aug. 30. 20:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
Téged hülyére vesznek. Ilyen nincs, hogy dolgozol és nem tudsz menni papírt aláírni. Kérsz szabit. Ha most nem adnak akkor átrakni más időpontra az aláírást. Rafkós a pasid, de neked tényleg annyi eszed van, mint egy zsák lepkének.
2018. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele, és nem azért, mert most nem bízom benne, hanem azért, mert ki tudja mi lesz 5-10 év múlva.
2018. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ő nevén lesz, tehát semmi közöd hozzá, de felesben fizetitek. Tehát olyan, mintha albérletben lennél.

Ne legyél buta.

2018. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

ilyenkor felteszem magamban a kerdest, hogy a kerdezonek nincs anyja, apja, testvere, baratja, anyamkinja, aki jol lecseszi azert, mert egyaltalan fontolgatja, hogy belemenjen ebbe?


nem sok eszt ki nez beloled a pasid. remelem, hallgatsz rank, kulonben az utcan fogsz kikotni, a kerdes csak az, hogy mikor.


(az en szuleim rendszeresen szombaton jartak ugyvedhez, mert het kozben dolgoztak. van az a penz, amiert vallalja egy ugyved a hetvegi melot. vagy kerj egy fel nap szabit.)

2018. aug. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

egyebkent a kerdesben mult idoben fogalmazott a kerdezo.


akkor ez bukta.

2018. aug. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nos nézd, ez így nem fair veled szemben.

Tudod a mai világban pénzért bármit el lehet játszani..mert akit szeretek nem teszek vele ilyet mint veled, pedig azt mondja szeret, mégis megtette 50%ért teljes tulajdont szerezni


Mond azt hogy bocsi de így nem akarom a lakást, nahát pedig előtte te is igent mondtál pont mint ő hogy szeret

2018. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
40%

Úristen :D Ez kész... le merem fogadni, hogy annak ellenére, hogy kb. mindenki leírta, bele ne menj, úgyis bele fogsz. Ne legyél már hülye, könyörgöm. Ha rossz napjaid lesznek, és "hisztis 3.14" leszel, akkor ki fog rakni. Mivel az nem a te lakásod lesz. Ilyen nincs hallod, hogy te nem érsz rá, és akkor ő a te pénzeden lakást vesz magának. Én lakást se vennék ilyen emberrel, aki át akar verni.

Nagyon remélem, hogy csak egy troll vagy, ennyire ostoba nem értem hogy lehet valaki...

2018. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
9%
Töröltesd csak a válaszokat, amik nem tetszenek. Szánalmas.
2018. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Persze, fizess csak bele abba, ami NEM a tiéd.


De akkor a legutolsó szögről is tedd el a számlát, és ha kidob keményen pereld vissza az utolsó csavar árát is tőle.


Tudod, ez úgy lesz, hogy TE fizeted ez-az felét (ha hülye vagy), és ő nyugodt szívvel dob majd ki, ha alál egy másik puncit.


És teljesen jogosan nem bízol benne :)

2018. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi nem játék. Ne menj bele abba, hogy te is pénzt adsz bele, de a nevedre nem kerül. Ha ez neki semmiképp nem tetszik, akkor jobban teszed, ha nem tervezel vele közös jövőt.

Én sem mennék bele ebbe így, pedig férjnél vagyok, nem szimplán a pasim. Nem szabad összekeverni a szerelmet és a jogi-pénzügyi dolgokat. A tulajdonjog nagyon fontos. Nem csak ha szakítotok. Ha hirtelen meghal úgy, hogy csak az ő nevén van a lakás, te mehetnél a híd alá...mert jogilag semmi közöd nem lenne a lakáshoz.

2018. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!