Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha én, mint nő, odaköltöztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én, mint nő, odaköltöztem a barátom házába, akkor mihez tartsam magam?

Figyelt kérdés
Úgy értem, semmi jogom nincsen? Otthon érezhetem magam? Én ott csak egy személy vagyok, aki igaz a barátnője és párja ( inkább élettársa) aki fogja be, és örüljön, hogy más hazában élhet? Fél éve nála élek. Külön kasszán vagyunk. Az ételt közösen fizetjük, a rezsibe pedig nem engedi, hogy adjak egy fillért is. Hozzáteszem, jól keresek, fizetnék ezt-azt szívesen és ezt többször megemlítettem. Ha össze szólalkozunk valamin, akkor pediga fejemhez vágja, hogy ez az ő háza, az az övé, ez a tiéd stb. Ha nem tetszik, lehet pakolni... Ez nekem nagyon rosszul esik. Nem tudom azt a házat otthonomnak tekinteni.

2019. jan. 19. 10:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
10: egy értelmes ember, aki szereti a másikat nem szokott ilyet. Te is gyönyörű kapcsolatban élhetsz, ha neked ez a természetes...
2019. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Az a legnagyobb bunkóság, befogad mit párját és után, ha olyanja van a fejedhez vágja. Vagy együtt élek valakivel, vagy nem. Én, mindig is 4-5-szörösét kerestem, mint a párom. Anyagilag, sokkal többet vittem a kapcsolatba, de soha egy szóval nem éreztettem hasonlókat sem. Az ilyen embernek max egy odajáró szexpartner való.
2019. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
#10-es voltam.Nem azt mondtam,hogy ez természetes,viszont nem tudom,hogy mit takar az összszólalkozàs.Szerintem meg normális,ha két ember összeköltözik,hogy kezdetben vannak viták.Nem szép ilyet mondani,de nyilván nem mindegy ,hogy mondta,hányszor mondta,miért mondta. Amúgy még azt akartam a kérdezőnek írni,hogy fél év alatt a saját pl új lakásában sem érzi magàt otthon az ember.Gyakran költöztem,1-2 év nekem mindig kellett,hogy megszokjam
2019. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"ez az ő háza, az az övé, ez a tiéd stb. Ha nem tetszik, lehet pakolni... "


Az első ilyen után pakolnod kellett volna.

2019. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit éreztetni ( vagy magának bizonygatni) azt,hogy ő a férfi,szoktak ilyet..."


Csak a parasztok.

2019. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, Párom költözött hozzám, minden az övé is, azt tesz és oda amit akar, persze együtt veszünk bútort, de ha ki akar valamit rakni, tegye stb.
2019. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy alakult, hogy inkább én megyek a párjaimhoz, ha nem is ott lakom, de nagyjából minden este ott voltam mindegyiknél. Ha hozzám jönnek azt megtiszteltetésnek veszem, és mindent megteszek, hogy otthon érezzék magukat. Azért is mert saját magamon tudom, hogy ez mennyire fontos, de egyébként is. Egyszer volt olyan párom, akinél én nem éreztem magam otthon, végülis ez volt az egyik ami miatt szakítottam, de ő se mondott soha ilyet mint a tied, csak hogy ezt iderakjam, azt meg oda, én meg képtelen voltam megjegyezni az összes kívánságát. 42f
2019. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csicska leszel ha ottmaradsz!
2019. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 peca1000 ***** válasza:
40%

Nyugi kérdező, majd megszokod!


Én 12 éve élek így az asszony lakásában.


Ha összeveszünk, mehetek a háztól ha nem tetszik.


Dehogy hagyom ott ezt a jó kis lakást! :)


Nem kell bérleti díjat fizessek, a kaját, rezsit, felújítást felesbe fizetjük, külón kasszán élünk házasként.

2019. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Rockarc ***** válasza:
83%

Paraszt az ilyen. Igazabol nem is ertem, hogy veszekedes kozben ez milyen erv, hogy az en hazam. Itt mar nem veszekedes van, hanem le akar gyozni a tutival. Nem csodalom, hogy nem esik jol, es erre tenyleg nincs mit mondani. En elmennek, ha ilyen ultimatumot kapnek. Ha komolyan gondolja, akkor azert, ha csak alazni akar a helyzet miatt, akkor azert.


Eleg nehez ugy egyutt elni, hogyha mindenhol egy vekony kek vonal fut korbe a lakasban, hogy ez az enyem, az a tied. Ha akarsz meg tenni valamit a kapcsolat erdekeben, akkor nagyon gyorsan le kene ulni, es ujrahuzni a hatarokat, hogy ki mit merre meddig, mert ez garantaltan megoli a kapcsolatot. De a leirtak alapjan en mar nem a kapcsolat megmentesen dolgoznek.


42F

2019. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!