Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fehér vagy sárga vagy rozé arany?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér vagy sárga vagy rozé arany?

Figyelt kérdés

Az alap koncepció: egyszerű visszafogott gyűrű, 1 db kis kővel (nem szereti a nagy követ és azt sem ha sok köves). Viszont nem tudom eldönteni, hogy fehér/sárga/rozé arany legyen, mert pl van fehérarany és sárga arany fülbevalója és karkötője is. Rozé arany ékszere nincs, de nekem az kifejezetten tetszik, viszont tudom hogy sokan nem szeretik, illetve nem tudom hogy neki hogy állna..


Nektek melyik tetszik jobban?



Fehérarany: [link]



Sárga arany: [link]



Rose: [link]



2020. aug. 5. 23:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a fehérarany, bár ez inkább ezüstnek néz ki a képen.

Házasságira sárga aranyat választanék.

2020. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a fehéret venném.
2020. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%
Én elgondolkodnék, hogy ilyen kiálló résszel rendelkező gyűrű legyen-e. Amikor hordja előbb-utóbb beakad majd valahova.
2020. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a rózsa tetszik a legjobban, viszont én nagyot csalódtam volna a férjemben, ha ennyit költ egy gyűrűre.
2020. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Így kép alapján nekem a 3. tetszik, de igazából ez teljesen mindegy, csak az ő vélemyénye számít ilyen kérdésben. Őt nem tudod megkérdezni? Persze nem így direktben, csak pl. hogy milyen színű ékszer tetszik neki jobban. Ha ez nem opció, akkor meg nézd azt, hogy mit hord gyakrabban.
2020. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
Részemről csak a fehér jöhet szóba. Milyen a többi ékszere? A fiatalabb hölgyek ma már inkább ezüstpártiak, ahogy megfigyeltem, ezért is szavaznék arra. De ha szeret aranyozott dolgokat hordani, az sem rossz. Vagy esetleg ez fehér és a jegygyűrű lesz arany (vagy fordítva). A rosegold nekem nem tetszik, annyira bizsunak tűnik, hogy nem tartom eljegyzésre alkalmasnak. Ettől még szép, csak kicsit komolytalan.
2020. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
13%
Fehér. Nem látod mennyivel egyszerűbb és szebb? pedig ugyanaz, és mégis más-mint a többi.
2020. aug. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
4 Szegény férjed.
2020. aug. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%

Én is a fehérre szavazok.


#4 nem ez volt a kérdés🙄

2020. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs rozsaarany ékszere, akkor azt semmiképp. Nekem személy szerint a fehér tetszik, de ha gyakrabban hord sárga aranyat, akkor azt vennem.
2020. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!