Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fehér vagy sárga vagy rozé arany?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér vagy sárga vagy rozé arany?

Figyelt kérdés

Az alap koncepció: egyszerű visszafogott gyűrű, 1 db kis kővel (nem szereti a nagy követ és azt sem ha sok köves). Viszont nem tudom eldönteni, hogy fehér/sárga/rozé arany legyen, mert pl van fehérarany és sárga arany fülbevalója és karkötője is. Rozé arany ékszere nincs, de nekem az kifejezetten tetszik, viszont tudom hogy sokan nem szeretik, illetve nem tudom hogy neki hogy állna..


Nektek melyik tetszik jobban?



Fehérarany: [link]



Sárga arany: [link]



Rose: [link]



2020. aug. 5. 23:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Igazán egyik se tetszik.

De nehéz tanácsot adni akkor is, ha ragaszkodsz ehhez a háromhoz. Én sárga arany karikagyűrűt szeretnék majd, kövesgyűrűt nem, de ha mindenképp lennie "kell", akkor már inkább legyen az is sárga, hogy menjenek egymáshoz.

De ez én vagyok... Nekem a rosé tetszik a legkevésbé, de lehet, hogy a te barátnődnek meg az tetszik, mert különleges.

2020. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképpen a fehérre szavazok (ráadásul én kék kővel). A sárga aranyat nem szeretem magamon, de ez nyilván mindenkinél egyéni. Kérdés, hogy ő miket hord gyakrabban?


Másrészt ez a kő számomra túlságosan kiáll a gyűrűből, minden ruhába beleakad-én nem szeretem az ilyesmit, de persze ez is egyénfüggő.

Az ilyen stílus tetszik és szerintem praktikus: [link]

2020. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Rozéból is szép, egyszerű :) (előző vagyok)

2020. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem a fehérarany tetszik legjobban, bár mind a három nagyon szép. Mivel a leendő menyasszonyod nem hord rosegold ékszert, inkább maradnék a hagyományosabb színnél. Sok boldogságot :)
2020. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem sárga arany. A fehér arany és a rose múló divathóbort, az arany pedig időtálló. Én például rosszul vagyok tőle, hogy mindenkinek fehér arany van, mert az a menő, a rosegold cuccok meg szerintem c.gányosak.
2020. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a sárga arany a legjegygyűrűsebb. A fehérarany és az ezüst gyűrűtől falra mászom, mindenkinek olyan van...
2020. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem, miért kellett leszavazni mindenkit, aki a fehéraranyra voksolt. :D Nem ismerek a korosztályomban (30 év alatt) embert, aki felvenne sárgaarany ékszert. Nagyon öreges számomra is az ilyen ékszer. Fehér kővel ráadásul idétlen is.
2020. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%

Öreges. :D

2010 évig nem volt öreges, de aztán néhány idióta kitalálta, mert nem ezt látta az instagramon. :D

2020. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%

#12 vagyok

Én is full le lettem pontozva, pedig csak a véleményemet írtam le. Sosem hordtam sárga arany ékszert, mert nem tetszett magamon. Pedig anno gyerekkoromban nagyon menő volt minden nőn a kiló arany, gyűrűk-láncok..stb,szóval én mindig ezt láttam magam körül mégsem tetszik,

instagram-om meg nincs is, mert ahhoz már lehet én vagyok öreges

2020. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
51%
Nekem is fehérarany lesz😊 Augusztus végén kapja meg a drága. Szerintem eljegyzésre az a tökéletes szín
2020. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!